Stávková kancelária Tipsport

Stávková kancelária Tipsport

Naše hodnotenie: Odporúčame ☑

Náhľady

Kurzové stávky

LIVE stávkovanie

Diskusné fórum

Prečo tipovať v Tipsporte

» najlepší vstupný bonus až do výšky 4 000 € + 15 € ZADARMO na vaše prvé stávky na www.tipsport.sk
» bohatá kurzová ponuka
» množstvo LIVE stávok s funkciou tipClick – uzatvorenie live stávky jedným kliknutím
» výborná aplikácia pre mobilné stávkovanie
» tisícky priamych prenosov ročne – NHL, KHL, Primera Division, Premier Liga, ATP a WTA turnaje…
» 0% manipulačný poplatok na všetky online stávky
» funkcia cash out – vyplatenie výhry predtým, ako sa skončia všetky zápasy na tikete a využiť ju možno aj na live stávky
» vyhodnotenie tiketu cez SMS
» maximálna výhra na jeden tiket až 300.000,-Eur
» zaujímavé akcie počas celého roka a ochotný klientský servis
» vernostný program NetKonto – za stávky získavate Nety, za ktoré môžete uzatvárať tikety
» jeden hráčsky účet umožňuje tipovanie na internete a aj pobočke
» možnosť vyplatenia výhier na pobočkách
» ľahko ovládateľná webová stránka

Vyberte si

Základné info | Kurzová ponuka | Možnosti tiketov
Vstupný bonus do 4 000 € + 15 € zadarmo | LIVE stávky
LIVE prenosy | Vernostný program NetKonto
Funkcia Cash out | Tipovanie cez mobil | Vklady a výbery

Základné informácie o Tipsporte

Stávková kancelária Tipsport je rovnako ako Fortuna pôvodom česká stávková kancelária. Na Slovensko sa dostala v roku 2006 a okamžite získala veľké množstvo klientov. O rok neskôr bola spustená aj webová stránka www.tipsport.sk, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle tipovanie cez internet. Tipsport má takisto vytvorenú veľmi dobrú propagáciu, ktorá napomáha jeho rozvoju. Od roku 2011 je hlavným generálnym sponzorom najvyššej slovenskej hokejovej ligy, ktorá už piatu sezónu bude niesť názov Tipsport extraliga.

Kurzová ponuka Tipsportu

Tipsport.sk svojím zákazníkom ponúka najkomplexnejšiu ponuku stávkových príležitostí spomedzi všetkých stávkových kancelárii, ktoré sú aktuálne na slovenskom trhu. V kurzovej ponuke na vás čaká bohatý výber športových zápasov, ktoré so sebou prinášajú aj obrovský počet stávkových príležitostí. Nechýbajú tipy na počet gólov, gemov, bodov, ale ani čiastkové stávky na víťaza jednotlivých polčasov alebo tretín.

Väčšina tipujúcich často využíva aj stávky na tzv. handicapy, ktoré určujú o koľko gólov, respektíve bodov musí favorit zápasu zvíťaziť. V pravidelnej ponuke Tipsportu síce chýbajú ázijské handicapy, no tie sú k dispozícii aspoň pri najdôležitejších zápasoch, ako je finále Ligy majstrov, Európskej ligy a podobne.

Pri spomínaných udalostiach si môžete staviť aj na špeciálne stávky akými sú počet žltých kariet, červených kariet, tip či bude penalta v zápase alebo v ktorej minúte padne prvý gól. Pre odvážnejších sú pripravené stávky na presný výsledok zápasu či už z futbalu, tenisu či hokeja. Nedávno sa ponuka Tipsportu obohatila o stávku bez remízy i o dvojtip 12, ktorý vylučuje možnosť remízy v zápase. Samozrejmosťou sú aj stávky na strelca gólu v zápase.

Možnosti tiketov

Stávková kancelára tipsport.sk ponúka rôzne druhy tiketov, z ktorých si určite každý vyberie. Najviac využívaným typom tiketu je AKU, ale takisto sú populárne aj skupinové tikety tzv. MAXIKOMBI. V nich si vami vybrané zápasy rozdelíte do viacerých skupín. V prípade že vám nevyjde jedna či dve skupiny nezúfajte, stále totiž môžete vyhrať.

Na jednom tikete sa môže nachádzať maximálne 50 zápasov. Výška minimálneho vkladu závisí od toho, či svoj tiket podáte prostredníctvom internetového tipovania alebo na kamennej pobočke Tipsportu. Minimálny vklad pri podaní tiketu na pobočke je 0,50€ a na internete 0,10€. Ďalším dôvodom prečo si vytvoriť hráčske konto na internetovej stránke www.tipsport.sk je aj to, že od 13. februára 2015 za tikety podané na internetovom hráčskom konte neplatíte manipulačný poplatok. Pri desiatich tiketoch podaných za 10€ tak ušetríte presne 10€, ktoré môžete využiť na podanie ďalšieho tiketu a vyhrať napríklad aj maximálnu možnú výhru, ktorá je magických 300 000€.

Extratip

Stalo sa vám niekedy, že ste podali tiket na ktorom vám ušiel iba jeden zápas s paradoxne najmenším kurzom? Na tipsport.sk sa takýmto situáciám môžete vyhnúť jednoduchým klikom.

Pokiaľ sa na vašom tikete nachádza minimálne 10 stávkových príležitosti, jednoducho kliknete na tlačidlo EXT, ktoré vám automaticky určí zápas s najmenším kurzom.

V tomto prípade vás osud tohto zápasu už nemusí až tak zaujímať, pretože ak by aj nevyšiel, len sa vám príslušný kurz odráta. Stále tak máte šancu na výhru. Samozrejme, ostatných 9 zápasov musíte uhádnuť správne, aby ste sa mohli tešiť z výhry. Funkcia extratip zachránila tikety už mnohým tipérom, ktorý tak kvôli zlyhaniu najväčšieho favorita prišli len o malú časť svojej výhry.

Vstupný bonus do 4 000 € + 15 € ZADARMO

Stávková kancelária Tipsport.sk aktuálne ponúka novoregistrovaným klientom perfektný vstupný bonus, ktorý sa môže vyšplhať až na neuveriteľných 4 000 EUR. Predstavuje 100% hodnoty vášho prvého vkladu! To nie je všetko, za registráciu získate 15 € úplne zadarmo. V registračnom formulári je kolónka Chcem zadať akčný kód, ale žiadny kód netreba pridávať pre získanie bonusu.

Pre získanie vstupného bonusu do 4 000 € je potrebné dodržať nasledujúce kritéria, ktoré sú nastavené veľmi férovo:

 • Prvou kategóriu je vklad v hodnote do 100 eur. Pokiaľ si tipnete šesťnásobok súčtu prvého vkladu a bonusu s minimálnym kurzom 1.50, získate príslušný bonus v hodnote 100% vášho vkladu. To znamená, že ak vložíte na hráčsky účet 100 eur, máte nárok na 100 eur bonus. Požadovaný obrat činí (100+100) x 6 teda 1 200 eur. Denne sa vám započítava súčet vkladov v maximálnej výške 40 eur.
 • Druhou kategóriou je vklad od 100,01 do 400€. Systém je rovnaký ako v prvej kategórii s tým rozdielom, že prestávkovať treba osemnásobok súčtu prvého vkladu a bonusu s minimálnym kurzom 3.00. Denne sa vám započítava súčet vkladov v maximálnej výške 200 eur. Opäť si uvedieme príklad. Ak bude váš prvý vklad 400 eur, získate 400 eur bonus. Požadovaný obrat je (400+400) x 8, teda 6 400 eur.
 • Posledná kategória zahŕňa vklad od 400,01 do 4 000 €. Pretipovať treba desaťnásobok vkladu a bonusu s kurzom aspoň 5.00. Denne sa vám započítava súčet vkladov v maximálnej výške 1 500 eur. A modelový príklad nechýba ani pri poslednej kategórií. Ak chcete získať najvyšší možný bonus a síce 4 000 eur, požadovaný obrat je 80 000 eur. Teda (4000+4000) x 10.

Vstupný bonus je vyplácaný postupne. Konkrétne po pretipovaní každých 10% z celkovej čiastky potrebnej k zisku bonusu, vám Tipsport vyplatí 10% hodnoty bonusu.

LIVE stávky v Tipsporte

Rovnako ako u iných stávkových kancelárii aj v Tipsporte na vás čaká bohatá ponuka LIVE stávok. Každodenne nájdete v ponuke stovky zápasov od najpopulárnejších športov až po tie menej populárne. Samozrejme, najviac udalostí je z futbalových trávnikov a tenisových kurtov, keďže týchto podujatí je počas roka najviac. Kurzová ponuka sa prispôsobuje aktuálnemu zápasu a kurzy sa neustále menia v závislosti so zmenami skóre či iných dôležitých faktorov ako červená karta alebo zranenie hráčov.

Pri tenise si môžete podať na presné skóre setu, počet gemov v jednotlivých setoch a nechýbajú ani stávky na presné skóre v konkrétnych gemoch. Pri LIVE tipovaní je dostupná aj funkcia tipClick. V nadstaveniach vášho účtu si zadáte čiastku, s ktorou chcete tipovať a na podanie tiketu vám stačí už len jedno kliknutie na príslušný kurz.

Priame prenosy na TV TIPSPORT

Veľkou výhodou pri tipovaní cez internet je aj to, že si svoj podaný tiket môžete pozrieť v priamych prenosoch na webe Tipsportu. Na www.tipsport.sk nájdete počas roka tisícky priamych prenosov z futbalu, tenisu, basketbalu, hokeja, volejbalu či baseballu.

Pokrytie futbalových líg je skutočne výborne. Tipujúci tak zadarmo môžu sledovať zápasy španielskej Primera Division, talianskej Serie A, holandskej Eredivisie alebo francúzskej Ligue 1.

Pre tenisových priaznivcov sú pripravené prenosy zo všetkých 4 granslamových turnajov, turnajov Masters 1000 i rôznych menších turnajov, vrátane challengerov. Nadnárodná KHL , kanadsko-americká NHL či basketbalová NBA takisto nechýba v širokej ponuke Tipsportu.

Vernostný program NetKonto

Netkonto je takisto jedna z výhod, ktorú Tipsport ponúka každému tipujúcemu. Ide o systém, ktorým získavate na svoj hráčsky účet body navyše, tzv. nety. Tie sa na váš hrací účet pripisujú nasledovne.

Pri tikete s kurzom nad 20.00 získate 1% vkladu v podobe netov. To znamená, že napríklad pri vklade 5€ a kurze nad hranicou 20,00 získate na svoje hráčske konto 5 netov. Kompletnú tabuľku udeľovania netov nájdete na stránke www.tipsport.sk v sekcii bonusy a časti Netkonto.

Denne môžete získať maximálne 500 netov. So získanými netmi môžete následne disponovať ako s reálnymi peniazmi. Jeden net = jeden cent. Podľa tejto jednoduchej rovnice funguje celý princíp hry. Za nazbierané nety môžete následne podať plnohodnotný tiket (JED, AKU, KOM, MAX, EXT), ale tiež aj na stávku LIVE. Nety môžete získať aj prostredníctvom písania analýz na web tipsport.sk alebo facebooku, kde vďaka aplikácii tipujete každý deň presný výsledok vybraného zápasu a minútu prvého gólu. Nety možno použiť aj na úhradu SMS týkajúcej sa vyhodnotenia vášho tiketu. Cena za odoslanie 1 SMS je 4 nety.

Tipovanie cez mobil v Tipsporte

Stávková kancelária Tipsport vytvorila pre svojich zákazníkov aj špeciálnu mobilnú aplikáciu, ktorá je určená pre zariadenia s operačným systémom Android a systémom IOS (Apple). Je to najrýchlejšia a najpohodlnejšia stávkarská aplikácia, ktorá prináša ľahký prístup k vášmu účtu a umožňuje online tipovanie či sledovanie priamych prenosov.

Pre smartfóny, ktoré majú iný operačný systém ako napríklad WindowsPhone alebo Blackberry je dostupná webová stránka m.tipsport.sk, vďaka ktorej získate prístup k vášmu účtu, bohatej kurzovej ponuke, výsledkovému servisu, a taktiež aj atraktívnym LIVE stávkam.

Funkcia Cash out

Pomerne čerstvou novinkou stávkovej kancelárie Tipsport je aj funkcia Cash out. Určite sa každému tipujúcemu stalo, že na jeho tikete mu chýbalo uhádnuť už len jeden zápas. Začiatok zápasu sa pomaly blíži, no vy si už nie ste taký istý, že vám posledný zápas vyjde. V tomto prípade môžete predísť zbytočnému stresu a obhryzených nechtom vďaka spomínanej funkcii Cash Out.

Stačí kliknúť na tlačidlo „Vyplatiť ihneď,“ ktoré sa objaví na vašom tikete. Tým pádom vám bude podľa koeficientu vyplatená výhra bez odohratia posledného stretnutia. Túto funkciu je možné využiť len pri tipovaní cez internet na www.tipsport.sk a za istým podmienok. Cash out nie je možné použiť v prípadoch, keď je váš tiket zapojený v súťažiach Tipcup a ATP Cupoch, alebo ak sa na tikete už nachádza prehraná udalosť. Skvelá novinka. Aktuálne už ide použiť cash out aj pri LIVE stávkach.

Vklady a výbery v Tipsporte

Dobitie hráčskeho účtu

Na svoj hráčsky účet si môžete vložiť svoj vklad prakticky okamžite. Najskôr je však potrebné zaregistrovať sa na stránke www.tipsport.sk. Registrácia je pomerne jednoduchá. Samozrejme, vytvoriť si svoj hráčsky účet môžu len osoby staršie ako 18 rokov.

Možnosti dotovať svoje konto je hneď niekoľko:

 • Bankovým prevodom – limit transakcie je bez obmedzenia,
 • ďalej prostredníctvom Skrill MoneyBookers – od 40 do 50 000 €,
 • využiť možno aj ePlatby, konkrétne Slovenská sporiteľňa (SporoPay), Všeobecná úverová banka (ePlatby VÚB), Tatra banka (TatraPay) – od 1 do 2 000 €,
 • platobných kariet Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro – od 1 do 2 000 €,
 • cez paysafecard – už od 1 do 1 000 €,
 • alebo možno spraviť vklad aj priamo na pobočke – už od 0,01 až do 1 500 €.

Doba spracovania je pri všetkých typoch dobitia okamžite. Okrem bankového prevodu, kedy je platba pripísaná na hráčske konto následujúci pracovný deň po pripísaní platby na bankový účet Tipsportu.

Výplata výhier

Na výber peňazí sú určené 3 spôsoby:

 • bankový prevod – od 30 do 3 000 €
 • výber priamo na pobočke – od 1 do 1 000 €
 • prostredníctvom Skrill – od 40 do 30 000 €

Doba spracovania je pri bankovom prevode a cez Skrill do 2 pracovných dní.

Autor recenzie: Mgr. Miroslav Kováčik

Skúsený dlhoročný stávkar, ktorý vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Aktívne sleduje svet tipovania a športu. Okrem recenzií sa venuje aj analýzam zápasov a prispieva na odborné športové servery.