Stávková kancelária Victory Tip

Stávková kancelária Victory Tip

Kurzové stávky

kurzové stávky Victory Tip

LIVE stávkovanie

LIVE stávky Victory tip

Stávková kancelária Victory Tip vznikla v novembri roku 1991, teda ako tretia stávková kancelária na území Slovenska. Na rozdiel od Tipsportu či Fortuny je Victory Tip pôvodom slovenská spoločnosť, ktorá bola založená v Trnave. V súčasnosti má viac ako 200 kamenných pobočiek po celkom Slovensku. Najviac ich je logicky práve v Trnavskom kraji.

Napriek tomu, že možno nie je tak populárna ako spomínané stávkové spoločnosti, svojim klientom prináša kvalitnú kurzovú ponuku a rôzne iné služby. Jej oficiálna stránka evictory.sk obsahuje množstvo zaujímavých článkov, ktoré stávkarom pomôžu pri ich výbere.

Náš tip: Stavte si vo Fortune za 30 € bez rizika prehry! Keď netrafíte, do 24. hodín dostanete váš vklad späť!

Vyberte si

Kurzová ponuka / Možnosti tiketov / Vstupný bonus
Vernostný bonus / LIVE stávky / Vklady a výbery

Kurzová ponuka Victory TIP

Victory Tip ponúka svojim zákazníkom mimoriadne bohatú kurzovú ponuku, s ktorou budete určite spokojní aj vy. Prakticky nájdete všetky stávkové príležitostí, na ktoré ste zvyknutí. Nechýbajú handicapové stávky, počet gólov, bodov a gemov v zápase, čiastkový i presný výsledok zápasu, polčas/zápas či stávka bez remízy.

Z ďalších špeciálnych tipov možno spomenúť: počet žltých alebo červených kariet, ktoré mužstvo dosiahne prvý gól v zápase, rozmedzie gólov konkrétneho mužstva, dá hráč v zápase gól, a podobne.

Pri stávkach na motoristické športy, napríklad Formula 1, prípadne cyklistiku si môžete staviť na víťaza pretekov alebo na celkové umiestnenie konkrétneho športovca. Zaujímavou je aj stávka „duel“, ktorá je de facto fiktívna. To znamená, že mužstvá proti sebe reálne nehrajú, ale porovnáva sa pomer nimi vstrelených gólov v ich skutočných zápasoch.

Victory Tip sa okrem tipovaniu športových zápasov venujte aj nešportovým stávkam (prezidentské voľby, súťaž krásy, spevácka alebo talentová súťaž).

Možnosti tiketov

Druhy jednotlivých tiketov by sme mohli rozdeliť do viacerých skupín. Sólo stávky, kumulované stávky, rozpisové a skupinové stávky určite dobre poznáte, a tak si niečo povedzme o špeciálnych druhov stávok, ktoré Victory Tip ponúka.

Prvou z nich je tzv. BONUS stávka. Pokiaľ na váš tiket pridáte minimálne 10 stávkových udalostí, automaticky sa vám pripočíta istý bonus. Samozrejme, čím viac, tým lepšie. Ak na tiket pridáte napríklad 20 zápasov, získate bonus v hodnote kurzu 1,20, ktorý sa vynásobí pôvodným vašim kurzom. Tým pádom sa vaša výhra zvýši a vy nepodstupujete žiadne riziko.

Ďalšou špeciálnou stávkou je ŠANCA, kde pri dodržaní podmienok získate naspäť svoj vklad alebo dokonca jeho násobok.

Ďalším typom stávky je Plustip. Tá je dostupná vtedy, ak sa na vašom tikete nachádza minimálne 10 zápasov. V tom prípade sa ten s najmenším kurzom stáva „chráneným“ a ak by vám aj nevyšiel, vašu výhru neprekazí. V prípade prehry sa kurz iba automaticky stornuje.

Maximálny počet stávkových udalostí na jednom tikete je 50 zápasov. Maximálna výška čistej výhry na jednom tikete je 333 000 eur.

Pri stávkovaní na pobočke musíte zaplatiť manipulačnú prirážku 10%. Výnimku tvorí pravidla jeden deň v týždni, kedy prevádzkovateľ vypíše akciu „DEŇ BEZ MANIPULAČNEJ PRIRÁŽKY.“ Dobrou správou je fakt, že v prípade, ak je váš tiket nevýherný, alebo anulovaný, manipulák neplatíte.

Aktuálne manipulačné poplatky všetkých stávkových kancelárií nájdete v článku: Manipulačné poplatky – faktor, ktorý má vplyv na celkový profit!

LIVE stávky

Victory Tip takisto poskytuje možnosť podávať tikety v čase, keď sa už zápas začal – tzv. LIVE stávky. Pokiaľ by sme hodnotili ponuku stávkových príležitosti, hodnotili by sme ju veľmi pozitívne. Kurzy sa veľmi rýchlo menia, teda bookmakeri dobre reagujú na vývoj zápasu. Tým pádom stále ostávajú v hre tipy, ktoré by iné stávkové kancelárie už nevypisovali.

V ponuke nájdete handicapy, stávky na počet gólov, výsledky jednotlivých gemov (tenis), víťazný rozdiel, presný výsledok zápasu a podobne. Na druhej strane musíme vytknúť to, že pri stávkach podávaných prostredníctvom internetovej siete sa nevyhnete 6-percentnému manipulačnému poplatku. Bohužiaľ, zápasy zatiaľ nie sú ponúkané vo forme streamov, čo je rozhodne škoda. Samozrejme, LIVE stávka sa nedá stornovať, no kombinovať viaceré medzi sebou je rozhodne môžete.

Vstupný bonus

Stávková spoločnosť Victory Tip ponúka pre každého novoregistrovaného klienta vstupný bonus až 50€. Podmienky ako získať bonus sú veľmi jednoduché. Dôležité je hneď v úvode pripomenúť, že výška bonusu závisí od vášho prvého vkladu. Práve z jeho základu sa totiž vypočíta 33,3%, teda jedna tretina, ktorú dostanete pri dodržaní podmienok hry ako bonus.

ODPORÚČAME: Najvyšší vstupný bonus aktuálne ponúka Tipsport a to do výšky neskutočných 4 000 EUR!

Pokiaľ teda stavíte na váš prvý tiket 150€, automaticky získate vstupný bonus v maximálnej hodnote 50€. Vynikajúcou správou je, že nie ste obmedzený žiadnym kurzom a ani počtom stávkových príležitostí. Vstupný bonus získate aj vtedy, ak podáte stávku s celkovým kurzom 1,01.

Vernostný bonus

Navyše, za každý podaný tiket získavate vernostný bonus. Ten tvorí 0,3% vášho vkladu z každého tiketu. Ak by ste teda podali tiket za 100€, hodnota vášho vernostného bonusu by bola 0,3 bodu.

Body je možné minúť na zaplatenie stávky, pričom minimálny celkový kurz stávky podanej za body musí byť 8,50. Jeho výška je 0,3% z podaného vkladu a jeho výška nie je nijak obmedzená. Vernostný bonus nie je obmedzený výškou celkového kurzu stávky. Získate ho aj keď podáte na celkový kurz 1,01

Vklady a výbery

Vklady

Po jednoduchej registrácii môžete smelo uskutočniť na váš hráčsky účet prvý vklad. Ak sa pýtate ako, my vám to prezradíme. V prvom rade kliknite na odkaz „Doplniť“ a následne si vyberiete spôsobom, ktorým prevediete peniaze na svoje hráčske konto. Dostupné sú prevody cez TatraPay, SporoPay, VUB ePlatby, UniPlatba alebo DexiaPay.

Ako vidíme, možných spôsobov je pomerne veľa, a tak si z ponuky Victory Tipu určite vyberiete. Pokiaľ vám ale nevyhovuje ani jeden z ponúknutých variantov, nezúfajte. Svoje hráčske konto si môže doplniť aj priamo na pobočke, ktorých je na území Slovenska viac ako 200. Takisto môžete využiť aj klasický bankový prevod, no v tomto prípade to môže trvať trocha dlhšie.

Výbery

Prevod peňazí z hráčskeho účtu na váš bankový účet je riešený prostredníctvom požiadavky na výplatu. Svoju požiadavku zadáte kliknutím na odkaz „vybrať“ v bloku vášho účtu. Následne zadáte sumu, ktorú chcete vybrať zo svojho konta. Peniaze budú následne prevedené na váš bankový účet, ktorý ste zadali už pri registrácii.

Autor recenzie: Mgr. Miroslav Kováčik

Skúsený dlhoročný stávkar, ktorý vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Aktívne sleduje svet tipovania a športu. Okrem recenzií sa venuje aj analýzam zápasov a prispieva na odborné športové servery.