Stávkovanie na hokej

Publikované 01.09.2015, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Tvrdé súboje, fantastické zákroky, nádherné góly… Aj pre tieto atribúty je ľadový hokej mnohými považovaný za druhý najpopulárnejší šport na svete, hneď za futbalom. Vďaka svojej popularite má svoje pevné miesto aj vo svete tipovania. V nasledujúcom článku sa dozviete, aké stávky môžete uzatvárať na hokej. 

Nájdete všetko čo hľadáte

Kurzová ponuka sa pri hokejových zápasoch len veľmi málo líši od tej futbalovej. Okrem základných tipov na víťaza nechýbajú ani odvodené stávky na handicapy, počet gólov, čiastočné tipy na jednotlivé tretiny a podobne. Skutočne nájdete všetko na čo ste si už zvykli. Samozrejmosťou sú stávky na strelcov gólov, tip na víťaza zápasu, čas prvého gólu alebo stávka bez remízy. Na chvíľu sa ešte zastavím pri tipoch na strelca gólu. Kým pri zápasoch našej najvyššej futbalovej súťaže nie sú vypísané stávky na strelcov, pri hokeji si už prídete na svoje. Okrem toho, že tento druh stávky je k dispozícii pri dueloch NHL, KHL, či iných prestížnych európskych líg, vyberiete si aj zo slovenskej Tipsport extraligy. Bohatšia ponuka na strelcov gólu je v stávkovej kancelárii Fortuna, kde sú na výber tipy ako – dá prvý gól zápasu, posledný gól zápasu, strelí dva a viac gólov alebo strelí 3 a viac gólov.

Stavte si na hokej LIVE

Veľmi populárne sú aj LIVE stávky. Navyše, zápasy českej ligy, švédskej ligy, NHL, KHL či Ligy majstrov si môžete vychutnať prostredníctvom Tipsport TV. O dôvod viac aby ste si založili váš vlastný hráčsky účet. Budete tak môcť tipovať kedykoľvek a kdekoľvek. V ponuke LIVE stávok nájdete aj ďalšie tipy, ktoré nie sú dostupné v klasickej kurzovej ponuke. Ako príklad spomeniem stávky na zostávajúcu časť zápasu, kto strelí nasledujúci gól, ktorý tím vyhrá viac tretín, pár/ nepár alebo presný gólový rozdiel. Pri tipovaní LIVE stávok neplatíte žiadne manipulačný poplatok a podľa priebehu zápasu lepšie zvolíte svoj tip. Výhodou je, že stávky je možné kombinovať aj s inými zápasmi. O svoje tipy, respektíve výherné tikety sa môžete pochváliť aj na hráčskom fóre.

Hrá sa až do záverečnej sirény

Hokej je veľmi obľúbený aj kvôli tomu, že je mimoriadne nepredvídateľný. Zrejme každý fanúšik bratislavského Slovana nezabudne na zápas s Traktorom Čeljabinsk, kde belasí prehrávali v druhej tretine 1:4, no gólom z poslednej minúty vyhrali v neuveriteľnom zápase 6:5. Pokiaľ nie je koniec, všetko je možné. Špeciálnou kategóriou je NHL, kde aj absolútny outsider môže poraziť favorita. Ako aj pri iných športoch by ste mali dodržiavať isté zásady. O sledovaní aktuálnej formy, štatistík už síce bolo povedané na našom portáli dosť, no rozhodne sa to stále oplatí sledovať. Držíme palce.

Foto: ©modestil/fotky&foto

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.