Stávkový maratón s bankom 30 000 EUR

Publikované 12.06.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Ani stávková kancelária Fortuna nebude počas futbalového sviatku v Rusku bez svojej súťaže. Už vo štvrtok štartuje tipérsky maratón, v ktorom dokopy rozdá 30-tisíc eur. Chcete sa zapojiť aj vy? Všetky podstatné informácie nájdete v článku.

Kľúčom k úspechu je vytrvalosť a šťastie

Tipérsky maratón spojený s majstrovstvami sveta vo futbale je čo sa týka pravidiel úplne prostý. Stačí si každý deň v termíne od 14. júna do 8. júla 2018 podať na iFortuna.sk aspoň jeden tiket v minimálnej hodnote troch eur. Podobný maratón spustí aj konkurenčný Tipsport, no v ňom treba pretipovať určitú sumu počas dňa a tiež je termín súťaže o niečo dlhší.

Pokiaľ denne podáte aspoň jeden tiket za tri eurá, máte garantovaný podiel z celkovej výhry 25-tisíc eur.

Tento balík peňazí sa rozdelí rovným dielom medzi všetkých úspešných hráčov. Ich zoznam bude zverejnený 9. júna na oficiálnej stránke www.ifortuna.sk. Tipovať môžete aj priamo na pobočke, no nesmiete zabudnúť predložiť členskú kartu. Do súťaže sa nezarátavajú LIVE stávky a tikety podané cez e-Športy. Okrem toho sa všetci úspešní maratónci dostavajú do žrebovania o ďalších 5-tisíc eur.

Desať šťastlivcov získa finančné odmeny podľa nasledujúceho kľúča:

  1. miesto – 2000 eur
  2. miesto – 1500 eur
  3. miesto – 800 eur
  4. až 10. miesto – po 100 eur

V ponuke je Putin či repríza finále z roku 2002

Všetky odmeny budú hráčom pripísané na ich kontá 11. júla 2018, pretože Fortuna si vyhradzuje pár dní na spracovanie výsledkov a prípadné reklamácie. Samozrejme, táto súťaž je len akýsi doplnok k bohatej kurzovej ponuke, ktorá je k dispozícii pri 21. svetovom šampionáte vo futbale. Už teraz si môžete staviť na celkového víťaza turnaja, prípadne na to, do ktorej fázy sa prebojuje.

Za zmienku stojí aj tzv. Turnajový špeciál, ktorý obsahuje množstvo zaujímavých stávok. Napríklad, kurz 7:1 je vypísaný na to, že ruský prezident Vladimír Putin vykoná slávnostný výkop otváracieho zápasu.

Ponuka obsahuje tiež stávky na najlepšiu krajinu daného kontinentu, víťaza jednotlivých skupín či na finálovú dvojicu. Podľa bookmakerov je najpravdepodobnejšie finálové zloženie Brazília – Nemecko. Tieto krajiny bojovali o titul majstra sveta aj v roku 2002. Dvoma gólmi rozhodol finále Ronaldo, no Nemci sa svojmu rivalovi patrične revanšovali pred štyrmi rokmi, keď ho na domácej pôde zdolali 7:1. Veľká pozornosť médií bude adresovaná aj Lionellovi Messimu, ktorý čaká na väčší reprezentačný úspech. Bude najlepším strelcom turnaja? Na webe iFortuna.sk jeho šance odhadujú bookmakeri kurzom 10:1.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.