Súťažte o 2-tisíc lístkov na MS v hokeji 2019, 3-tisíc dresov a 400-tisíc eur na stávkovanie!

Publikované 13.04.2019, autor: Redakcia

Už onedlho sa budú na Slovensku konať hokejové majstrovstvá a vy si ich môžete užiť naživo vďaka Tipsportu. Obľúbená stávková kancelária si prichystala pre tipérov nadupanú súťaž, ktorá je plná úžasných cien. V hre je až 2 000 lístkov na zápasy, 3 000 hokejových dresov a taktiež môžete získať podiel z dotácie 40 000 000 v Netoch! To už sa oplatí zapojiť.

Tipsport rozdáva skvelé ceny - lístky na zápasy MS v hokeji, dresy a milióny v Netoch.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Ak si chcete užiť najlepšiu hokejovú atmosféru, na akú sú fanúšikovia na takomto hokejovom sviatku zvyknutí, stačí splniť len dve jednoduché podmienky. V prvom rade je potrebné mať aktívne online tipovanie na webe www.tipsport.sk a denne si staviť za 4 EUR – od 15. apríla do 26. mája. Áno, to je naozaj všetko a ste v hre o všetky tieto skvelé ceny! Po splnení tejto podmienky získate v daný deň súťažný pokus, ktorý môžete aj nemusíte využiť. Tento pokus spravíte kliknutím na tlačidlo Hrať. Tlačidlo je na webe Tipsportu alebo v aplikácii a na základe spustenia herného mechanizmu následne získate, alebo nezískate cenu.

Každý jeden deň sa rovná jednej šanci vyhrať = získať jeden súťažný pokus. To znamená, že budete mať 41 možností vyhrať jednu z cien. Správne 41, nakoľko 19. apríla sa nebude dať môcť tipovať skrz štátny sviatok, ktorým je Veľký piatok a v tento deň bude priamo zo zákona zakázané stávkovať. Do tejto súťaže sa nemusíte nikde hlásiť. Jednoducho sa jej zúčastníte už tým, že splníte denný limit a následne využijete svoj súťažný pokus.

Do súťaže sa zarátavajú tikety podané na webovej stránke www.tipsport.sk, rovnako tak aj tie z mobilných aplikácií ako aj tikety podané na pobočkách.

Obrovskou výhodou je to, že okrem bežného tipovania a vysokých výhier už zo samotných tiketov máte možnosť získať vďaka tejto súťaže aj lístky na už totálne vypredané zápasy.

Lístky nielen na zápasy slovenskej či českej reprezentácie

Vstupenky aj vzhľadom na obrovský záujem nie sú len na zápasy Slovenska a Česka. Čo sa týka základnej skupiny, je ich 358 na českú reprezentáciu a 314 na slovenskú. Okrem toho sú lístky aj na veľké šlágre akými sú súboje Ruska so Švédskom. Zápasy týchto dvoch hokejových krajín vždy sľubujú krásny hokej. Prípadne Kanady a USA. O kvalitách týchto krajín netreba pochybovať a pozrieť si naživo tieto reprezentácie predstavuje krásny športový zážitok. Mimochodom výherca získa vždy až 2 lístky na daný zápas, teda 2000 lístkov je rozdelených do 1 000 balíčkov.

Podiel z banku 40 000 000 Netov

Čo sa týka 400 000 eur na tipovanie v Netoch, tie sú rozdelené následovne:

  • 100x cena v hodnote 400 €
  • 500x cena v hodnote 40 €
  • 22 500x cena v hodnote 4 €
  • 250 000x cena v hodnote 1 €

Viac informácii získate na webe www.tipsport.sk.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!