SYNOT TIP ponúka vrátenie vkladu k French Open a live notifikácie v appke

Publikované 27.05.2019, autor: Redakcia

Ani sme sa nenazdali a hokejový šampionát, ktorý hostilo Slovensko sa skončil. Radujú sa fínski hokejisti so zlatom na krku, naši odohrali skvelé zápasy, obsadili konečné deviate miesto a ide sa ďalej. Skončil sa jeden športový sviatok, ale hneď sa začal nový. Momentálne sa všetky oči fanúšikov športu a stávok upierajú k druhému tenisovému grandslamu v poradí, ktorým je Roland Garros. Stávková kancelária SYNOT TIP nezaspala na vavrínoch a aj k French Open si pripravila veľmi zaujímavú akciu.

100% vrátenie vkladu v k turnaju French Open

Získaj 100% vrátenie vkladu

Celá akcia tkvie v tom, že máte možnosť získať celý váš vklad späť. Ako? Stačí, ak si podáte tiket na www.synottip.sk a umiestnite naň aspoň jeden zápas z French Open. Na tikete musí byť aspoň 5 zápasov, minimálny kurz 5. Akcia platí na štandard a Live stávky, AKO tikety a neplatí na sólo a kombi stávky. Maximálna čiastka, ktorú získate počas tejto akcie je 100 eur na jeden hráčsky účet a pripísaná bude vo forme Benefit bodov.

Každý občas spraví chybu a príde o stavené peniaze. Teraz, vďaka tejto akcii to v SYNOT TIPe neplatí. Ak budete mať na tikete prešľap z antuky, získate svoj vklad späť. Akcia platí od 25. mája do 9. júna 2019.

Kurzová ponuka na FO je ako obvykle nadupaná. Možností, na čo si staviť je viacero. Obháji titul kráľ antuky Rafael Nadal? Aký bude počet gemov v prvom sete dnešného zápasu obhajcu proti Hanfmannovi? Myslíte si, že menej ako 8,5? Skúste to s kurzom 1,80. Kto zvíťazí v ženskej dvojhre? Bude celkovou víťazkou Halepová? Ak si myslíte, že aktuálna svetová trojka bude prvá, stavte si s kurzom 5,25. Opatrnejší zvolia radšej kurz 2,05, ktorý bude výherný, keď skončí do 4 miesta. Zaregistrujte sa na www.synottip.sk, stavte si a využijete túto akciu!

Akciou to nekonči, v appke sú LIVE NOTIFIKÁCIE

Mobilná aplikácia SYNOT TIPu je ešte lepšia. Po novom, ako vôbec jediná na Slovensku už obsahuje aj live notifikácie. Odteraz budete o všetkom hneď informovaní. Či už sa o zápas zaujímate, prípadne ste si rovno stavili, stačí si pridať notifikáciu a appka vás upozorní napríklad o tom, že sa začal zápas, niekto vsietil gól, ide trestné strieľanie, ukončil sa polčas alebo zápas, bola udelená žltá či červená karta a ďalších údajoch. Na screenoch nižšie môžete vidieť, čo treba spraviť, aby vás váš mobil informoval.

Návod, ako si spustiť live notifikácie v aplikácii SYNOT TIPu - kliknete na budík

Ako vidíte, stačí kliknúť v appke pri danom zápase na „budík“.

Pokračovanie návodu, ako spustiť live notifikácie - vyberiete si, o čom sa chcete informovať

Po kliknutí vyskočí tabuľka, kde si vyberiete, o čom chcete byť informovaní.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!