SYNOT TIP prichádza s novým bonusom – ponúka prvú stávku bez rizika do 50 EUR

Publikované 09.08.2019, autor: Samuel Ďuriš

Budúci tipéri pozor. Je tu akcia, ktorú sa oplatí využiť. Stávková kancelária SYNOT TIP ponúka všetkým novým členom zaujímavý vstupný bonus. Prvú stávku máte bez rizika s darovaným vkladom až do výšky 50 eur.

Stavte si teraz v SYNOT TIPe za 50 eur úplne bez rizika.

Jednoduché pravidlá

Bookmakeri spoločnosti SYNOT TIP si stanovili pomerne jednoduché podmienky, ktoré majú hráči splniť pre získanie sľubovanej odmeny. Tou najzákladnejšou je samozrejme založenie účtu na www.synottip.sk. Kľúčovým dátumom v tejto veci je, či skôr bol 7. august. Po tomto termíne sa spomínaný vstupný bonus vzťahuje na všetkých nových členov. Možnosť jeho využitia získate ihneď po tom, čo sa dokončí vaša registrácia. Potom je dôležité len dbať na to, aby ste vašu výhodu využili pri správnom druhu tiketu. Tipovať bez rizika môžete len v prvej SOLO.

Pri live tipovaní nie je možné uplatniť tento vstupný bonus. Na druhej strane si stávková spoločnosť nestanovila žiadny limit celkového kurzu. Takže môžete staviť aj na super favorita, alebo zariskovať a veriť udalosti, ktorá ponúka viacnásobné zhodnotenie vášho vkladu. Pokiaľ váš odhad nebude správny, SYNOT TIP vám samozrejme vráti celý vklad do 24 hodín.

Tvoja investícia určí výšku odmeny

To, akú hodnotu bude mať bezriziková stávka, môžu ovplyvniť samotní hráči. Záleží totiž od ich prvého vkladu na hráčsky účet. V prípade vloženej sumy v hodnote 20 eur, bude aj bonusová stávka na rovnakej úrovni.  Ak však vložíte viac (napríklad 250 eur), môžete dostať maximálny možný bonus a to 50 eur. Využiť túto možnosť môžete do desiatich dní od založenia účtu, čo poskytuje dostatočný čas na to, aby ste si vhodne naplánovali, na akú príležitosť staviť.

K bohatej ponuke športov sa už pridali aj anglická futbalová Premier League, či francúzska Ligue 1, ktoré čakajú na svoje úvodné zápasy. V prípade najvyššej anglickej súťaže sa prvý duel odohrá už dnes a my sme si naň posvietili aj v našej analýze. Inšpirovali ste sa? Vstupný bonus sa vzťahuje okrem online verzie www.synottip.sk aj na mobilné aplikácie a stávkové terminály.

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.