SYNOT TIP rozdáva voľné tikety futbalovým tipérom

Publikované 15.06.2019, autor: Samuel Ďuriš

Smútok z konca klubovej futbalovej sezóny vystrieda ošiaľ z letných reprezentačných turnajov. Nedočkáme sa síce tých najväčších podujatí, keďže sme v nepárnom roku, no aj tak bude čo sledovať. To dobre vie aj stávková kancelária SYNOT TIP, ktorá svojich členov za futbalové tipy odmení voľnými stávkami v hodnote 3€.

Tipujte v SYNOT TIPe futbal LIVE a získajte voľné tikety

Kľúčom sú LIVE stávky

Špecialitou tejto akcie od SYNOT TIPu je jej futbalové zameranie a LIVE stávky. V termíne trvania celej súťaže, teda od 14.6. do 26.6. sa dá zamerať na juhoamerický šampionát Copa América, Africký pohár národov či majstrovstvá Európy dvadsaťjednotiek. Avšak vybrať si môžete aj hocijakú inú udalosť z futbalového sveta. Musí to byť ale v čase jej konania, aby to bolo platné ako LIVE tip. Pokiaľ ste si aspoň jednu takúto udalosť našli, zostáva vám už iba dosiahnuť minimálny kurz tiketu 3 a podať ho aspoň za 3€ v peňažnom vklade. Nenechajte sa zlákať na sólo stávky, pretože tie sa do celého systému nezapočítavajú. Odmenení budete len vtedy, keď bude na vašom tikete natipovaných dve a viac udalostí.

Chyby sa odpúšťajú

Odhadnúť vývoj zápasu a trafiť sa pri LIVE tipovaní, býva niekedy veľmi zradné. Stres z toho, či tiket bude výherný alebo nie, teraz nie je potrebný. Chyby sa totiž odpúšťajú. V prípade, že váš tip spĺňajúci všetky podmienky nebude úspešný, vám SYNOT TIP ako kompenzáciu ponúkne voľný tiket na LIVE stávku v sume 3€. Stávková kancelária sa takto revanšuje vždy raz za deň. Voľné tikety budú odoslané v dvoch dňoch a to 19.6. a 28.6. formou SMS na priradené telefónne číslo k účtu. Tým ešte nepriamo poukazujeme na nutnosť, byť na www.synottip.sk zaregistrovaný.

Dobrú príležitosť ponúkne Copa América

Juhoamerický turnaj hraný v piatich brazílskych mestách ponúkne na šiestich štadiónoch dokopy 26 stretnutí plných rôznych možností na naplnenie vašich tiketov. Už zajtra môžete zvoliť napríklad atraktívny duel skupiny B medzi Argentínou a Kolumbiou. Favoritom sú s kurzom 2,14 Argentínci, no tento zápas ponúkne aj bohaté LIVE ponuky. Presadí sa Lionel Messi? Alebo to za neho preberie niekto z jeho spoluhráčov?

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.