SYNOT TIP s ďalším maratónom – v banku je pekných 3 tisíc eur

Publikované 16.08.2019, autor: Samuel Ďuriš

V stávkovej kancelárii SYNOT TIP svitá hráčom stále na lepšie a lepšie časy. Po tom, ako spoločnosť pridala k 1000 eurovému vstupnému bonusu ďalší na stávku do 50 eur bez rizika, sa teraz môžu registrovaní členovia opäť tešiť na atraktívny tipovací maratón.

Stávkarsky maratón v SYNOT TIPe - hrajte o 3 000 €

Počítajú sa všetky správne stávky

Spolu s rozbiehajúcimi sa futbalovými ligami, odštartuje aj ďalšia súťaž, ktorou stávková spoločnosť odmení pravidelných tipérov. Hrať sa bude o rovných 3000 eur, ktoré si rozdelia všetci hráči, spĺňajúci podmienky maratónu. Ten štartuje už dnes a trvať bude až do 31. augusta. Princíp hry tkvie v tom, aby ste počas nasledujúcich pätnástich dní podali aspoň jeden tiket denne na www.synottip.sk s minimálne jednou udalosťou z aktuálnej ponuky. Ďalšia podmienka sa týka vkladu, ktorý musí mať najnižšiu hodnotu sedem eur (na pobočke sedem eur + manipulačný poplatok). Typ stávky nehrá žiadnu rolu a tak vám SYNOT TIP započítava nie len všetky predzápasové tikety ale aj LIVE stávky. Nehľadí sa pritom na úspešnosť tiketov či výsledný kurz, dôležité je sa zapojiť.

Ľahká cesta k úspechu

Maratónci nemusia v tomto prípade riešiť žiadne prihlášky a do súťaže im stávková spoločnosť automaticky započíta všetky tikety spĺňajúce podmienky. Myslelo sa aj na podávajúcich na stávkovom termináli. Na ňom podané tikety budú platiť, len ak ich hráč vytvorí prostredníctvom členskej Benefit karty. Priebežný zoznam všetkých zapojených súťažiacich, nájde na webe stávkovej kancelárie. Odmena pre vytrvalcov, ktorý maratón zvládnu sa pripíše na ich hráčske konto vo forme Benefit bodov najneskôr do 4.9. 2019.

Že sa hrať so SYNOT TIP-om oplatí, svedčí aj posledná bilancia odmien pre úspešných maratóncov. Naposledy zapojení hráči získali pekných 111 eur. V banku pritom bolo o 1000 eur menej, ako teraz. Výhoda menšej stávkovej kancelárie je práve to, že podobné súťaže hrá menší počet hráčov. Tým pádom aj pravdepodobnosť vášho úspechu rastie. Pri zväčšenom obsahu banku je dokonca ešte väčšia. Nezabudnite, hlavné je vytrvať a hrať so SYNOT TIP-om až do konca trvania maratónu.

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.