Tipovanie na celkový počet gólov

Publikované 21.06.2014, autor: Redakcia

Tipovanie na počet gólov si získava čoraz väčšiu popularitu. Jednou z najväčších výhod takéhoto stávkovania je to, že nie je podstatné kto zápas vyhrá. Už sa vám nestane, že  vás „potopí“ neúspešný favorit, ktorý nedokázal zvíťaziť s outsiderom. Jediné čo vás zaujíma je koľko gólov padne, ale aj pri tejto stávke je samotné sledovanie športového prenosu poriadne napínavé.

NHL

Pri stávkovaní na celkový počet gólov je obzvlášť dôležitá príprava. Teda zisťovanie dostupných informácií, sledovanie štatistík (najmä gólových) a analýz. Pri tomto tipovaní vám bude nápomocný najmä údaj o priemernom počte strelených gólov na zápas. Nezabudnite však osobitne sledovať tento priemer pri zápasoch doma a osobitne pri stretnutiach na ihriskách súperov.

Užitočné pre vás určite budú aj informácie o predchádzajúcich vzájomných stretnutiach. Je možné, že výsledky si budú navzájom podobné. Ide tu totiž o „hru na hru“. Keď sa určité dva štýly hry stretávajú častejšie, málokedy sa dokážu navzájom niečím prekvapiť. Samozrejme pri študovaním štatistík vzájomných zápasov neberieme do úvahy prípadné ojedinelé výsledky a debakle, ktoré z času na čas prídu.

Nezabudnite si všímať aj aktuálnu streleckú formu. Priemerný počet gólov na jedno stretnutie nemusí byť vždy veľavravný. Možno nejaký tím na začiatku sezóny nestrieľal veľa gólov, no momentálne môže ťahať skvelú gólovú šnúru. Všímajte si aj to kde hrajú obávaní kanonieri, ktorí vedú strelecké tabuľky.

Tipovanie na celkový počet gólov je ideálne pri live stávkovaní. Môžete pozerať stretnutie naživo a na základe toho ako sa hra vyvíja, stavíte na počet gólov. Live tipovanie vo Fortune prešlo kompletným redizajnom a nájdete tu live stávky na futbal, ľadový hokej, tenis, basketbal, ale aj hádzanú či volejbal.

Všeobecne je viacero možností ako staviť na celkový počet gólov. Môžete staviť, že padne viac gólov ako je stanovené, že počet gólov bude v stanovenom rozsahu alebo na úplne presný počet gólov. Samotná voľba stávky závisí už od toho nakoľko svojej analýze veríte.

Foto: pixmac.sk, Benjamin Reed – flickr

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!