Tipsport dáva 15 EUR na tipovanie zadarmo a k tomu 999 EUR bonus

Publikované 26.04.2018, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport.sk dlhodobo ponúka atraktívny vstupný bonus až do výšky 999 eur. Tesne pred májovým svetovým šampionátom v hokeji ponuku bonusov ešte vylepšila a každému novému hráčovi dá 15 eur prakticky zadarmo.

Bonus získate bez náročných podmienok

Bonus 15 eur získajú novoregistrovaní klienti na www.tipsport.sk bez toho, aby splnili nejaké náročné herné podmienky. Obdržia ho po tom, ako doplnia svoje osobné údaje, overia totožnosť a tiež zdroj financovania.

Tieto položky musíte mať vyplnené aj v prípade, že by ste si chceli vybrať peniaze z hráčskeho účtu, takže to môžeme považovať nie za podmienku, ale skôr za samozrejmosť súvisiacou s tipovaním.

Bonus bude vyplatený v podobe 1500 netov, za ktoré môžete plnohodnotne tipovať. Majstrovstvá sveta v hokeji sú za rohom, v talianskej Serie A vrcholí súboj o Scudetto, v zámorských súťažiach je v plnom prúde play off, takže spomínaná čiastka určite poteší.

Vstupný bonus závisí od prvého vkladu

Okrem toho majú noví hráči Tipsportu možnosť získať vstupný bonus. Ten závisí od výšky prvého vkladu, respektíve jeho 100-percentnej hodnoty. Možno ho rozdeliť do troch kategórii, a to do 50 eur, od 51 – 200 eur a nad 200 eur.

V prvej kategórii je nutné pretipovať päťnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu a hodnoty bonusy. V prepočte je to 5x (50+50), čo sa rovná 500 eur. Okrem toho, minimálny kurz daného tiketu musí byť aspoň 1,50 a denne môžete pretočiť maximálne 20 eur. Keď si to teda zrátame, podmienky pre získanie vstupného bonusu v tomto prípade splníte najskôr za 25 dní. Bonus je však vyplácaný po častiach, aby ste s peniazmi mohli skôr manipulovať.

Pri ďalších kategóriách je princíp rovnaký, akurát sa mení počet „pretočenia“ či výška celkového kurzu. Ak by ste mali záujem o vstupný bonus 200 eur, museli by ste pretipovať 2800 eur, čo je suma predstavujúca sedemnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu a hodnoty bonusy. Minimálny kurz je v tomto prípade 2,00 a denný limit je 100 eur.

Príliš sa neoplatí vložiť viac ako 1000 eur, pretože maximálna výška bonusu je 999 eur. V najvyššej kategórii je potrebné pretočiť až osemnásobok niekoľkokrát spomínaného súčtu. Aj v týchto prípadoch platí, že bonus sa vypláca po častiach.

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.