Tipsport liga je už za dverami – vychutnajte si live prenosy a bohatú nádielku stávok

Publikované 05.09.2018, autor: Redakcia

Najvyššia hokejová súťaž na Slovensku vstupuje do nového ročníka, ktorý bude z viacerých hľadísk prelomový. Prvýkrát dokonca uvidíme v pozícií účastníkov kluby spoza slovenských hraníc.

Priame prenosy Tipsport ligy na TV Tipsport

Liga expanduje, otázne či správnym smerom

Nápad Richarda Lintnera, ktorý sa pred rokom zdal takmer utopický, je už dnes realitou. Názory na vstup maďarských klubov sa rôznia a iba čas ukáže správnosť tohto kroku. Nepopierateľné však je, že atraktivita najvyššej hokejovej súťaže stúpa. Prispieva k tomu aj stávková kancelária Tipsport. Zápasy z nadchádzajúceho ročníka môžete sledovať aj webe www.tipsport.sk.

Kurzová ponuka je už tradične široká

Okrem sledovania priamych prenosov je samozrejmosťou široká kurzová ponuka. Práve teraz je najlepšie obdobie skúsiť šťastie a tipovať celkového víťaza ligy. Kádre jednotlivých tímov na nadchádzajúcu sezónu sú už takmer uzavreté a pomerne presne môžete odhadnúť ich silu. Medzi najväčších favoritov patrí už tradične banskobystrický klub s kurzom 2,50, ktorému však bude čeliť najmä obrodená Dukla či posilnení Košičania. Zabudnúť netreba ani na „corgoňov“ z Nitry, kde je kurz 7,0.

Za zmienku určite stoja aj zápasy úvodného kola. Okrem šlágra medzi Košicami a Zvolenom, sa zamerajte aj na duely spomínaných „maďarských“ nováčikov. Miškolc zavíta do silnej Nitry, kde môže iba prekvapiť. O tom svedčí aj kurz na víťazstvo Miškolcu 5,57. Zaujímavý bude aj duel Budapešti, ktorá privíta Nové Zámky. Silu nováčikov je veľmi ťažké odhadnúť, s čím sa samozrejme potýkajú aj bookmakeri stávkových kancelárií.

Pokiaľ sa registrujete na webe www.tipsport.sk a overíte svoju totožnosť, ihneď získavate 15 eur v podobe Netov. Okrem toho môžete získať aj vstupný bonus v hodnote 100% vášho prvého vkladu do výšky 4-tisíc eur. Musíte však splniť podmienky týkajúce sa finančného obratu na vašom účte.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!