Tipsport odvysiela priame prenosy Wimbledonu a spúšťa súťaže o 4 000 000 Netov

Publikované 29.06.2019, autor: Samuel Ďuriš

Už onedlho sa pohľady všetkých tenisových fanúšikov upriamia do Londýna. V pondelok odštartuje hlavná fáza legendárneho Wimbledonu. Na trávnatých dvorcoch All England Clubu bude o víťaznú trofej mužskej a ženskej časti súperiť dokopy 256 tenistov. Spoznať tých najlepších môžete aj z vypísaných kurzov Tipsportu, ktorý opäť ponúkne svojím členom zaujímavé možnosti, nevynechá ani službu live streamov na TV Tipsport a zároveň si pre nás pripravil perfektnú súťaž o 40-tisíc eur na tipovanie.

Súboj Djokoviča a Federera

V mužskej časti 133. ročníka populárneho turnaja sa najviac očakáva od svetovej jednotky Novaka Djokoviča. Srbský tenista je jasným favoritom nie len bookmakerov, ktorí na jeho celkové víťazstvo vypísali na webe www.tipsport.sk kurz 2,40, ale aj tipérskej komunity. Meno zverenca slovenského trénera Mariána Vajdu sa objavilo už na viac ako 7000 tiketoch. Jeho najväčším rivalom bude podľa zmienených kritérií Švajčiar Roger Federer. Odborníci Tipsportu jeho šance ohodnotili takmer dvojnásobkom, ako v prípade Djokoviča. Federerovo sebavedomie určite zdvihol nedávny trávnatý turnaj v Halle, kde celkovým víťazstvom potvrdil svoju pripravenosť. Tým zároveň nepriamo hodil rukavicu svojím najväčším konkurentom. Či dôjde k stretu týchto dvoch hráčov až vo veľkolepom finále je otázne. Kartami môže zamiešať aj Rafael Nadal, či ostatní mladší tenisti. V minulom roku viacerým fanúšikom vytrel zrak Juhoafričan Kevin Anderson, ktorý to dotiahol až do finále. Organizátori ho teraz nasadili ako číslo štyri, a to aj napriek jeho ôsmemu miestu v celosvetovom rebríčku ATP. Bookmakeri zase jeho šance vidia cez kurz 25:1.

Záležitosť číslo jeden pre Bartyovú

Ženská časť turnaja má taktiež svoju najväčšiu favoritku v osobe svetovej jednotky. Dvadsaťtriročná Austrálčanka Ashleigh Bartyová sa na čelo svetového rebríčka dostala po triumfe na podujatí v Birminghame. Síce pred necelým mesiacom ešte laborovala so zranením ruky, no teraz je pripravená na ďalší úspech a to všetko na jej obľúbenom povrchu. Ďalšie konkurentky v boji o celkový triumf však nestrácajú veľa. Ani v kurzoch Tiposportu nemožno nájsť veľké rozdiely. Bartyovej víťazstvo je stanovené kurzom 5:1, triumf Sereny Williamsovej, ktorej to na tráve taktiež ide, zase hodnotou 7:1. Šance Naomi Ósakovej boli vypísané na úrovni 8:1 a u Petry Kvitovej je to dokonca 11:1. Aj stávkarská komunita vyberá svoje favoritky vo vyrovnanom počte. Každá z hráčok TOP trojky sa objavila na viac ako 1500 tiketoch tipérov Tipsportu.

Sledovanie cez TV Tipsport

Výnimočný tenisový turnaj môžu členovia Tipsportu sledovať aj vďaka službe live streamov. V ponuke budú takmer všetky stretnutia. Samozrejme v dobrej kvalite, ako sú už stabilní hráči zvyknutí. Pomedzi to môžete využiť možnosť live stávok a obohatiť tak svoje konto pomerne rýchlo. Najmä vo vyrovnanej ženskej časti bude live tipovanie možnosťou, ako prísť k väčším ziskom.

Súťažný pavúk a miliónová odmena

Okrem live streamov si Tipsport pripravil ešte jednu špeciálnejšiu ponuku. Pre všetkých zaregistrovaných tipérov je k dispozícii tenisový pavúk s lákavou dotáciou 4 000 000 Netov. Princíp tejto súťaže spočíva v správnom odhade postupujúcich hráčov turnajovým systémom Wimbledonu.

Tenisový pavúk - súťaže v Tipsporte o 4 000 000 Netov

Na pamäti majte najmä jeho začiatok (1.7.), pretože vtedy štartujú aj tieto dve súťaže. V prípade vynechania prvého kola už nebude možné do pavúka vstúpiť. Princíp hry nie je vôbec zložitý. V každom kole zvolíte jedného tenistu a jednu tenistku, ktorým veríte, že postúpia ďalej. Vyberať bude treba precízne, pretože už raz zvolené meno nebude možné opakovane použiť.

Úspešní tipujúci budú pavúkom postupovať ďalej a ďalej až do samotného konca, kedy víťazovi mužskej časti pripadne odmena 2 000 000 Netov a rovnako tak aj za ženskú 2 000 000 Netov. Ak bude víťazov viac, odmena sa rovnomerne rozdelí. Avšak ak váš favorit prehrá, končíte spolu s ním.

Vaše tipy môžete upravovať do uzávierky daných zápasov v rámci aktuálneho kola. Obidva súťažné pavúky nájdete po prihlásení na www.tipsport.sk v záložke “Súťaže”. Ak používate aplikáciu, odkaz na hernú stránku nájdete v súkromnej správe.

Foto: Pixabay, Tipsport

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.