Tipsport rozdá v tipovačke počas majstrovstiev sveta až 40-tisíc eur

Publikované 09.05.2019, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport v súvislosti s blížiacimi sa majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji pripravila ďalšiu, možno povedať už tradičnú súťaž. Je ňou hokejová tipovačka, do ktorej sa okrem tisícov hráčov zapoja aj dvaja bývalí profesionálni hokejisti.

Tipovačka k majstrovstvám sveta na Slovensku

Tipujte 56 stretnutí v základných skupinách

Presne 40-tisíc eur na tipovanie. To je suma, ktorú Tipsport rozdelí medzi tisíc najlepších hráčov hokejovej tipovačky. Vôbec ten najúspešnejší si pripíše na konto 600-tisíc netov, čo je veľmi lákavá výhra. Tretinu z tejto sumy získa hráč na striebornom stupienku a o 120-tisíc netov si polepší súťažiaci umiestnený na konečnej tretej pozícii. Kompletný zoznam výhier je uvedený na webovej stránke www.tipsport.sk, stačí si kliknúť na sekciu súťaže a následne na tipovačku. Tej sa môže zúčastniť každý registrovaný hráč bez toho, aby musel splniť nejaký denný limit. Trvanie súťaže je vymedzené na súboje v základných skupinách, teda k dispozícii bude 56 stretnutí (od 10. do 21. mája).

Presný výsledok v hodnote 10 bodov

Nemôžeme obísť ani bodovací systém tipovačky. Najväčší počet bodov získate v prípade uhádnutia presného výsledku zápasu – 10 bodov. O dva body menej si pripíšete do súťaže, ak sa vám poradí správne si tipnúť víťaza stretnutia v základnej hracej dobe a tiež presný gólový rozdiel. To isté platí aj pri remízovom rezultáte. Štyri body získa súťažiaci v prípade správneho tipu na výhru domácich či hostí a k dispozícii sú aj dva body pri presnom tipe na počet gólov. Dopredu možno natipovať niekoľko kôl, no nezabúdajte, že uzávierka hracieho dňa sa rovná začiatku prvého stretnutia.

Zdoláte v tipérskom súboji Kopeckého a Dudu?

Ako sme v samotnom úvode avizovali, svoje tipérske kvality si môžete zmerať aj s dvoma úspešnými hokejistami. Tým prvým je dvojnásobný víťaz Stanleyho pohára Tomáš Kopecký, ktorý už podľa vlastných slov nevidí reálne návrat na súťažný ľad. Ďalšou známou persónou je Čech Radek Duda. Ten bol povestný svojou tvrdou hrou a na konte má aj titul majstra sveta z roku 2000. Oboch hráčov nájdete zvýraznených v priebežnom poradí pod nickom ich mena. Aj oni budú bojovať o výhry, ktoré Tipsport ponúka. Okrem dlhodobej časti dá Tipsport do každého kola navyše 100-tisíc netov, ktoré si rovným dielom rozdelia hráči s najvyšším počtom bodov v danom kole.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.