Tipsport s grafickými zmenami, hetrikom v live či tematickým fórom

Publikované 12.04.2019, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport neustále pracuje na zdokonaľovaní svojich služieb. Okrem rôznych akcií, ktoré sa počas roka uskutočňujú, vylepšuje aj dizajn webovej stránky. Po novom nájdete na webe www.tipsport.sk všetky vaše tikety na jednom mieste a takisto bude prehľadnejšie diskusné fórum.

Rozdelenie fóra podľa športov

Prvou novinkou je zavedie tematických fór, teda rozdelenie podľa jednotlivých športov. Fóra budú tiež zamerané na konkrétne športové udalosti, ako napríklad majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Pravidlá tykajúce sa príspevkov aj vkladania analýz budú prísnejšie. Napríklad do fóra k spomínanému šampionátu nebude možné vložiť tiket z futbalovej Ligy majstrov. Fóra budú mať svojich správcov a rôznu dobu expirácie, či už pôjde o týždeň, mesiac alebo obdobie súťaže. Zatiaľ budú môcť stávkari využívať túto novinku na desktope a v Androide, neskôr aj na mwebe.

Tematické fóra v Tipsporte

Vylepšená sekcia zobrazovania tiketov

Ďalšie zmeny sa týkajú zobrazovania noviniek týkajúcich sa mojich tiketov. Keď si kliknete na túto ikonku v hornej časti vášho hráčskeho účtu, zobrazia sa vám všetky tikety, ktoré ste podali či už formou predzápasovej alebo LIVE stávky. Uvádza sa druh tiketu, o aký zápas ide a samozrejme zelenou, respektíve červenou farbou je označené či bola stávka úspešná alebo neúspešná. Túto grafickú zmenu nájdete aj v mobilnej aplikácii. Okrem toho pri každom zápase v LIVE ponuke máte sekciu Moje tikety, ktorá sa týka vašich stávok na konkrétne stretnutie.

Vylepšením prešla aj kurzová ponuka už hraných zápasov. Odteraz pri vybraných futbalistoch alebo hokejistoch budú bookmakeri na stránke www.tipsport.sk vypisovať kurzy aj na to, že dajú dva góly v zápase, prípadne hetrik. Na technickú inováciu sa budú môcť tešiť aj klienti, ktorí využívajú zariadenia s operačným systémom iOS. Do mobilnej aplikácie sa po aktualizácií budú môcť prihlásiť pomocou Touch ID a Face ID, čo sú termíny označujúce rozpoznanie tváre alebo odtlačku prsta.

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.