Tipsport TV odvysiela naživo aj tento ročník Bundesligy, Primera División i Serie A

Publikované 13.08.2019, autor: Samuel Ďuriš

Fanúšikovia futbalu sa môžu začať tešiť. Internetové vysielanie TV Tipsport ponúkne aj v tejto sezóne priame prenosy z tých najlepších futbalových líg sveta. Mať založené hráčske konto na www.tipsport.sk sa jednoducho vyplatí!

Sledujte nielen popredné futbalové ligy naživo na TV Tipsport

Nemecký, taliansky a španielsky futbal

Priaznivci spomenutých líg sa nemusia obávať straty prenosov zo svojich obľúbených súťaží. Tipsport si totiž zabezpečil vysielacie práva aj pre nasledujúcu sezónu. Zaregistrovaní členovia tak neprídu o pravidelnú dávku kvalitného futbalu, ktorý svoje prvé porcie naservíruje už tento víkend. Ak ale nie ste členom komunity Tipsportu, pri zaregistrovaní dostanete okrem možnosti sledovanie live prenosov aj vstupný bonus 15 eur. Ten sa dá využiť napríklad pri stávkach na víťazov jednotlivých líg.

Zažiari opäť Ondrej Duda?

Nemecká Bundesliga a aj španielska La Liga ponúknu svoje prvé zápasy už v piatok. Obhajcu titulu Bayern Mníchov, je podľa bookmakerov stávkovej kancelárie opäť favoritom číslo jeden. Bavori otvoria sezónu stretnutím proti Herte Berlín, kde pôsobí aj slovenský reprezentant Ondrej Duda. Ten minulý rok na istú dobu kraľoval kanonierom nemeckej ligy a aj preto Tipsport pri vypisovaní kurzov pre potencionálnych najlepších strelcov nezabudol na talentovaného Slováka. Lákavo vyzerá najmä stávka na počet gólov Ondreja Dudu. Dá ich podľa vás viac alebo menej ako 6,5?

Kto obháji titul?

Taliansku kraľuje Juventus, Nemecku Bayern Mníchov a v Španielsku Barcelonu strieda Real Madrid alebo občas mestský rival Bieleho baletu Atlético. Tipsport vo svojej predpovedi nepripúšťa žiadne veľké prekvapenia a za najpravdepodobnejšieho víťaza označil všade obhajcov titulov. Turínčanom, ktorí zaútočia na deviaty víťazný primát v rade, dávajú bookmakeri šance reprezentované kurzom 1,36. Každá séria sa ale raz skončí a preto by vôbec nebolo zlé, posvietiť si na dvoch číhajúcich súperov. Inter Miláno aj Neapol by mohli Juventus nie len dobehnúť, ale aj predbehnúť. Obaja navyše disponujú lákavým kurzom 6:1.

V Španielsku sa opäť očakáva súboj gigantov. Šance kataláncov nevidia odborníci stávkovej kancelárie až tak jednoznačne, no kurz 1,58 v tomto prípade nie je až taký slabý. Zosadiť úradujúceho šampióna z trónu však pokojne môže aj Real Madrid. Kurzu na celkové víťazstvo zverencov Zinedina Zidana má hodnotu 2,68. V Nemecku sa mníchovskému Bayernu zrejme pokúsi vyrovnať Dortmund, alebo možno Lipsko. Na tretí tím minulej sezóny nemeckej ligy je spomedzi favoritov druhého sledu vypísaný najvyšší kurz a to 18:1.

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.