Tipsport vylepšil ponuku na basketbal, hádzanú, futbal a vynovil súťaže

Publikované 22.07.2019, autor: Samuel Ďuriš

Stávková kancelária Tipsport si počas leta okrem pravidelnej bohatej kurzovej ponuky našla čas aj na vylepšenie svojich služieb. Hráčom po novom ponúkne nie len prehľadnejšie sekcie, ale aj nové príležitosti, na ktoré môžu stávkovať.

Väčší prehľad medzi súťažami

Hráčov, ktorí sa okrem klasického stávkovania radi zapájajú aj do špeciálnejších súťaží organizovaných Tipsportom, určite poteší nové, prehľadnejšie rozdelenie tejto sekcie. Už pri kliknutí na hlavnú stránku webu www.tipsport.sk alebo jeho mobilnej verzie, okamžite uvidíte, do akých súťaži ste zapojení. Zároveň tam nájdete ponuku tých, ktorých sa ešte len môžete zúčastniť. Prehľad o tom, ako sa vám v týchto špeciálnych eventoch darilo, nájdete po novom v pridanej histórii. Vynovená sekcia ale neslúži len na milé informatívne zhrnutie vašich úspechov alebo neúspechov. Jednou z jej ďalších výhod bude zobrazovanie vášho aktuálneho stavu pri plnení potrebných podmienok. Od spustenia tejto novinky tak oveľa rýchlejšie získate prehľad o tom, či sa vám podarilo napríklad splniť denný limit prestávkovaných peňazí alebo tiketov.

Žlté karty a polčasy

Na priaznivcov basketbalu a hádzanej po tejto aktualizácii čaká pridanie stávok na výsledok polčasu či zápasu. V starom režime totiž hráči mohli voliť len medzi možnosťami remízy a výhry či prehry daného tímu. Početnejšia skupina fanúšikov futbalu zas dostane možnosť tipovať z väčšej ponuky na žlté karty stretnutia. K tradičnému tipovania týchto disciplinárnych trestov v zápase bolo pridané tipovanie na karty v jednotlivých tímoch v rámci polčasov (spolu aj zvlášť). Novou príležitosťou je aj bookmakerami vypísaný kurz na to, v ktorom polčase ich hlavný rozhodca rozdá viac.

Live zobrazenie tiketov

Tipsport sa v novom aktualizačnom balíku zameral aj na vami už podané tikety. Teraz si priebežné výsledky vašich stávok môžete pozrieť v sekcii „Moje tikety“. Príslušná ikonka vás navyše upozorní, ktorý z nich má najlepšie šance na výhru. Aby ste vo všetkom mali poriadok, stávková kancelária do tejto sekcie pridala aj filter na triedenie. Ten sa opiera o klasické kategórie – nevyhodnotené, live či predzápasové tikety. Nezabudlo sa ani na časové roztriedenie podľa vloženia do systému, či začiatku daných udalostí.

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.