Tipsport vylepšuje ponuku o futbalovú stávku polčas/zápas

Publikované 28.02.2019, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková ponuka spoločnosti Tipsport je znovu o niečo bohatšia. Tentokrát sa jej zveľadenie týka futbalových stretnutí, v ktorých môžete od 27. februára využiť stávku polčas/zápas. Pokiaľ ste o nej ešte nepočuli, rozhodne odporúčame prečítať si nasledujúce riadky.

Z výhry sa môžete tešiť už po polčase

Skúseným tipujúcim je stávka polčas/zápas dobre známa. V iných stávkových spoločnostiach už dávnejšie bola súčasťou kurzovej ponuky, a tak je logické, že s týmto krokom konečne prišli aj na webe www.tipsport.sk. Princíp stávky je jednoduchý a možno aj zo samotného názvu badateľný. Potrebujete uhádnuť výsledok prvého polčasu alebo celého zápasu. Môžete si vybrať z troch variantov výhra domácim (1-1), remíza (0-0) alebo výhra hostí (2-2). Pri prvej možnosti vám stačí, ak domáci tím vyhrá prvý polčas alebo o svojom triumfe rozhodne až po prestávke.

Zoberme si napríklad situáciu zo včerajšieho londýnskeho derby medzi Chelsea a Tottenhamom. Množstvo hráčov stavilo na www.tipsport.sk remízu, no v tomto prípade o vklad prišli. Ak by však využili stávku polčas/zápas a tip 0-0, zarobené by mali už po skončení 45 minút. Nemusel by ich mrzieť ani kuriózny vlastný gól Kierana Trippiera, ktorým upravil skóre na 2:0 pre The Blues.

Pozor na zámenu s podobne vyzerajúcim tipom

Pointou tohto tipu je zmierniť riziko prehry a naopak posilniť šancu na úspešný tip. Zoberme si ako ďalší príklad zápas Sevilla – FC Barcelona, ktorý sa vďaka hviezdnemu Lionelovi Messimu skončil výhrou hostí 4:2. Andalúzania však rozhodne neboli bez šance a dokonca po prvom polčase viedli. Ak by ste už vtedy mali možnosť použiť stávku polčas/zápas a zvolili by ste tip 1-1, nemuselo by vám vadiť, že líder španielskej súťaže napokon zápas otočil na svoju stranu. Treba si však dávať pozor, pretože veľmi podobne vyzerá aj stávka „výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu“. V tomto prípade ale musíte uhádnuť oba čiastkové výsledky a nie len jeden. Samozrejme, vďaka tomu sú aj kurzy lákavejšie.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.