Tipsport zlepšil ponuku stávok na NBA

Publikované 21.04.2018, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Basketbalová NBA je tradičnou súčasťou kurzovej ponuky stávkovej kancelárie Tipsport.sk. Ten ju neustále vylepšuje, čoho dôkazom sú aj zaujímavé novinky zo sveta deravých košov. K dispozícii sú totiž stávky nielen na body hráča, ale aj na doskoky, asistencie či vzájomné súboje.

Tipovanie basketbalu má nový rozmer

Pozorným tipujúcim určite neušlo to, že spomínané stávky na asistencie či doskoky už boli v tejto sezóne NBA vypísané. Bolo to vďaka českému basketbalistovi Tomášovi Satoranskému, ktorý sa vo farbách Washingtonu Wizards teší nielen z postupu do play off, ale aj zo svojej životnej sezóny. Rozšírením ponuky odvodených stávok na www.tipsport.sk aj pri ďalších hráčoch nabralo tipovanie basketbalu nový rozmer. Fanúšikovia tejto sledovanej zámorskej súťaže dokonale môžu zužitkovať svoj prehľad a doslova sa vyhrať s ponúkanými príležitosťami. Na základe rôznych štatistík si môžu vybrať stávku, ktorá danému hráčovi najviac sedí.

James v bodoch neuspel, v doskokoch áno

Pekný príklad sme mohli vidieť počas uplynulej noci. Ako sme správne predpokladali v našej analýze, Cleveland Cavaliers neprelomil prekliate palubovky Indiany Pacers a tesne jej podľahol 90:92. Hviezdny LeBron James nenadviazal na 46-bodovú explóziu z druhého zápasu a zaznamenal „len“ 28 bodov. Stávka na vyšší počet bodov v zápase (33 a viac) tak nevyšla, no jeden z najlepších hráčov basketbalovej histórie potešil aspoň tých tipérov, ktorí zvolili stávku „over“ pri doskokoch (10 a viac).

Kurzová ponuka by mala byť ešte bohatšia

Ďalšou novinkou sú strelecké duely hráčov v rámci jedného zápasu. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých minisúbojov, ktoré Tipsport ponúka. Vypísané sú v štýle „J.Butler získa viac doskokov ako J.Harden“, takže si treba dobre dávať pozor na to, aby ste sa zbytočne neoklamali. Odporúčame pozorne sledovať štatistiky, ktoré vám pri voľbe tipu určite pomôžu. Vo finálovej sérii možno očakávať ďalšie pridanie stávkových príležitosti. V ostatných rokoch sa zvykli vypisovať stávky na víťazný rozskok, kto dá prvý 10 bodov, kto bude mať na konte viac faulov a podobne. Kurzová ponuka tak bude nesmierne bohatá, keďže si k tomu ešte prirátame klasické stávky na víťaza, počet bodov, handicapy či víťaza série.

Foto: Fotky&Foto

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.