Užite si v poradí 271. El Clásico v priamom prenose

Publikované 04.05.2018, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

V tieni začínajúcich majstrovstiev sveta v hokeji trošku zostáva futbalové El Clásico, ktorého ďalšia kapitola je na programe už túto nedeľu a vychutnať si ho môžete v priamom prenose na www.tipsport.sk. Hrať sa bude na barcelonskom Nou Campe a domáci futbalisti určite budú chcieť nadviazať na decembrovú výhru 3:0 z Madridu.

Katalánci sa tradičného pasilla nedočkajú

Pred začiatkom sezóny sa očakávalo, že zápas 36. kola bude priamym súbojom o majstrovský titul. Opak je však pravdou. Real Madrid po sérii nepresvedčivých výkonov už dávno prišiel o šancu na víťazstvo v lige a momentálne stráca na svojho rivala priepastných 15 bodov. Napriek tomu nebude zápasu chýbať potrebný náboj. Motivácia je najmä na domácej strane, keďže zverenci Ernesta Valverdeho chcú zakončiť sezónu s nulou v kolónke prehier. Na Nou Campe len dvakrát stratili body, a to proti Celte Vigo a Getafe. Ešte pred úvodným výkopom sa začal akýsi mediálny súboj. Zinedine Zidane sa totiž vyjadril, že jeho mužstvo nevytvorí Kataláncom pri nástupe na ihrisko tradičné pasillo, teda špalier hráčov gratulujúci súperovi k zisku trofeje.

„Barcelona to už pre Madrid v minulosti urobila. Ale je to každého vlastné rozhodnutie a treba to rešpektovať,“ uviedol Jordi Alba.

Ak počítame aj exhibície, tak pôjde o 271. vzájomný zápas, pričom Real môže dosiahnuť jubilejné sté víťazstvo.

Najlepším strelcom histórie El Clásica je Lionel Messi, ktorý už 25-krát rozvlnil sieť bieleho baletu. Na druhom mieste je s osemnástimi gólmi legendárny Alfredo Di Stéfano, no už v nedeľu ho môže prípadným gólom dorovnať Cristiano Ronaldo. Špeciálny zápas odohrá Andrés Iniesta, ktorý sa po sezóne rozlúči s barcelonským dresom. Doposiaľ hral v El Clásicu 37-krát, rovnako ako Lionel Messi či Sergio Ramos.

Bohatá ponuka stávok či zadarmo 15 eur a k tomu bonus 999 eur

Priamy prenos z tohto futbalového sviatku si môžete vychutnať aj prostredníctvom TV Tipsport. Tá počas celej sezóny prináša online streamy z popredných európskych súťaži, pričom španielska La Liga nie je výnimkou. Ponuka stávok sa od bežných zápasov príliš nelíši. K dispozícii je široká paleta handicapov, stávok na počet gólov alebo napríklad na presný výsledok stretnutia.  Novo registrovaní klienti na www.tipsport.sk môžu využiť aj bonus 15 eur, ktorý získajú po tom, ako úspešne overia svoju totožnosť a spôsob financovania. Stále aktuálny je aj vkladový vstupný bonus do 999 eur. Nárok máte na obidva bonusy, nemusíte si vyberať. Neváhajte, získajte Nety na tipovanie zadarmo, najvyšší bonus a užite si ten najlepší futbal na svete!

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.