Výhra aj keď je jeden tip nesprávny? S Tipsport Extratipom je to možné!

Publikované 21.10.2013, autor: Redakcia

Naozaj nejde o žiadny hlúpy vtip, ale dnes už o pravdivý fakt! Tipsport prišiel s niečím prelomovým, čo si zaslúži veľkú pozornosť. Ide o nový druh stávky, ktorá sa volá Extratip. Tipér, ktorý označí daný tip ako prídavný tip a stane sa, že je nesprávny, i tak má právo na výhru. Nečakajte, bavte sa a využívajte všetky výhody Tipsportu. Založte si práve teraz účet v Tipsporte zadarmo!

Podmienky
Tiket musí byť zostavený z minimálne 9 príležitostí. Následne treba tiket označiť ako Extratip a systém Tipsportu automaticky vyberie tip s najnižším kurzom ako prídavný. Ak náhodou nevyjde, stále vyhráte peniaze. Avšak ak tento prídavný tip nevyjde, výhra bude prepočítaná len s kurzom bez tohto tipu. Samozrejme ak vyhráte, tak bude výhra pozostávať z celkového kurzu na tikete (aj s prídavným tipom). Pokiaľ nevyjde iný tip ako prídavný, stávka je pochopiteľne prehrávajúca. Ak budú mať dva tipy rovnaký kurz, vy si vyberiete, ktorý bude prídavný.

Dnes už vám veru jeden zápas náladu nepokazí. Vyskúšajte stávku Extratip práve teraz. Jedine v Tipsporte – uznávanej stávkovej kancelárií nie len u slovenských tipérov.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!