Vyhrajte vo Fortune vstupenky na kvalifikačný zápas proti Maďarsku

Publikované 15.03.2019, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Po skončení premiérového ročníka Ligy národov čaká na slovenskú futbalovú reprezentáciu ďalšia výzva. Kvalifikáciu o postup na ME 2020 začne domácim súbojom proti Maďarsku a vy môžete byť pri tom. Stačí sa zapojiť do súťaže Fortuny a mať trošku šťastia.

Súťaž o vstupenky na úvodný zápas kvalifikácie na EURO 2020 našich proti Maďarsku

Päť výhercov získa po dve vstupenky

Podmienky súťaže organizovanej stávkovou spoločnosťou Fortuna sú úplne jednoduché. V dňoch od 13. do 17. marca 2019 je potrebné uzavrieť tiket v minimálnej hodnote 5 eur s aspoň jednou futbalovou udalosťou. Následne treba vložiť link tiketu do diskusného fóra pod príspevok na webe www.ifortuna.sk, ktorý o tejto súťaži informuje. Pokiaľ splníte tieto triviálne podmienky, budete zaradení do žrebovania o 5 x 2 vstupenky na zápas Slovensko – Maďarsko, ktorý sa na budúci štvrtok odohrá v trnavskej City aréne. Navyše, sú to vstupenky prvej kategórie, takže na hraciu plochu budete mať vynikajúci výhľad. Ešte treba dodať, že sa do súťaže nezarátavajú LIVE stávky a tikety uzavreté na pobočkách musia byť podané na členskú kartu Fortuna Klubu Plus.

Papierovým favoritom sú slovenskí hráči

Vyhrať môžete síce len raz, no ak pošlete do súťaže viac tiketov v súlade so spomínanými podmienkami, vaša šanca na výhru bude logicky väčšia. Žrebovanie sa uskutoční 18. marca 2019 a následne budú vstupenky odovzdané svojim majiteľom. Už teraz sú k dispozícii stávky aj na zápas, ktorý môžete sledovať na vlastné oči. Kurz na výhru družiny Pavla Hapala je 1,70, na našich južných susedov vypísali bookmakeri Fortuny 4,80. Okrem toho je k dispozícii 77 odvodených stávok. Toto číslo ešte narastie, pretože aktuálne ešte nie sú vypísané kurzy napríklad na strelcov gólov. Od roku 1999 odohralo Slovensko s Maďarskom päť stretnutí, trikrát vyhralo, dvakrát remizovalo a inkasovalo jediný gól.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.