Vyhrajte vstupenky na derby zápas Fortuna ligy medzi Slovanom a Trnavou

Publikované 24.02.2019, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Už o sedem dní zažije zrekonštruované Tehelné pole svoju veľkú súťažnú premiéru. Futbalisti bratislavského Slovana privítajú na domácej pôde úradujúceho majstra Spartak Trnava. Nemáte ešte lístky? Tak sa zapojte do súťaže Fortuny a možno práve na vás sa usmeje šťastie.

Súťaž o vstupenky na otvárací zápas Národného futbalového štadióna

Stavte si aspoň za 5 eur, ale nevynechajte Fortuna ligu

Súťaž stávkovej spoločnosti Fortuna prebieha v termíne od 20. do 27. februára 2019. Jej hlavnou podmienkou je do stredajšieho poludnia, teda do 12:00, podať tiket v minimálnej hodnote 5 eur s aspoň jednou stávkovou príležitosťou z futbalovej Fortuna ligy. Následne treba vložiť link tiketu do komentára pod príspevok na webe Fortuny informujúci o tejto súťaži. Do hry sa započítajú všetky typy tiketov okrem LIVE a dlhodobých stávok. Registrovaní hráči na www.ifortuna.sk, ktorí splnia podmienky budú zaradení do žrebovania. To sa uskutoční 27. februára a šiesti súťažiaci vyhrajú po dve vstupenky na otvárací zápas na Národnom futbalovom štadióne medzi Slovanom a Trnavou.

Tehelné pole opäť privíta viac než 22-tisíc fanúšikov

Samozrejme, čím viac tiketov spĺňajúcich podmienky do komentárov pridáte, tým väčšia je vaša šanca na výhru. Na vlastné oči tak môžete sledovať či sa Spartak Trnava stane prvým mužstvom, ktoré v aktuálnom ligovom ročníku zdolá Slovan Bratislava. Tešiť sa môžete na vynikajúci divácku kulisu, pretože belasí už pred niekoľkými dňami informovali o vypredanom štadióne. Naposledy bolo u nás viac než 22-tisíc divákov na futbalovom zápase v roku 1996, taktiež počas najprestížnejšieho slovenského derby. Do súťaže sa započítajú aj tikety podané na pobočkách prostredníctvom členskej karty Fortuna Klub Plus a každý súťažiaci má možnosť získať len jednu cenu.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.