Vyhrajte vstupenky na zápas Slovensko vs. Jordánsko a OKTAGON v Bratislave!

Publikované 01.06.2019, autor: Redakcia

Poďte si zahrať na webe www.ifortuna.sk o vstupenky na zaujímavé zápasy. Je to viac než jednoduché. Súťaže sú hneď dve. V prvej sa hrá o vstupenky na prípravný zápas našej futbalovej reprezentácie proti Jordánsku a k tomu ešte stávkový kredit vo výške 30 eur. Vrámci druhej súťaže máte možnosť vyhrať lístky na OKTAGON 12. Turnaj, ktorý si obľúbili viacerí fanúšikovia bojových športov.

1. súťaž: Vstupenky na zápas Slovensko vs. Jordánsko

Túžite vidieť našich najlepších futbalistov priamo v akcii? Mareka Hamšíka, Stanislava Lobotku či Milana Škriniara, ktorí budú bojovať v prípravnom zápase proti výberu Jordánska? Ak je vaša odpoveď áno, nie je nič jednoduchšie ako sa zapojiť do súťaže a možno bude stáť šťastena práve na vašej strane. V hre je celkovo 10 vstupeniek 1. kategórie. Výhercov je až 5. Teda každý víťaz získa hneď dve vstupenky a k tomu ešte aj 30 eur stávkový kredit. Zápas sa hrá 7. júna 2019 na Štadióne Antona Malatinského.

Súťaž o lístky na zápas Slovensko – Jordánsko

Zapojenie sa do súťaže je veľmi jednoduché. Stačí si podať tiket vo Fortune za minimálne 5 eur, na ktorom bude minimálne jedna futbalová stávka a to od 30. mája do 3. júna 2019. Následne link tohto tiketu treba vložiť na stránke www.ifortuna.sk do článku s touto súťažou. Samozrejme do komentárov.

2. súťaž: Vstupenky na OKTAGON!

Chcete vidieť naživo Attilu Végha, v súčasnej dobe absolútne najväčšiu MMA hviezdu Slovenska? Fortuna si pripravila súťaž pre všetkých milovníkov bojových športov. Do hry dáva hneď 6 vstupeniek, výhercovia budú traja. OKTAGON 12 je na programe 8. júna 2019 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a vy tam nemôžete chýbať!

Súťaž o lístky na OKTAGON 12

Zapojenie sa do hry je totožné s prvou súťažou. Stačí si podať tiket vo Fortune a to od 31. mája do 4. júna 2019 za aspoň 5 eur. Aj pri tejto súťaži je potrebné vložiť link tohto tiketu na webe www.ifortuna.sk do článku, kde Fortuna informuje o tejto súťaži.

Ešte podotýkame, že pre obe súťaže sú zarátavané tikety AKO, SÓLO, Maxikombi. Okrem LIVE stávok a dlhodobých stávok. Ak si tiket podáte na pobočke, treba rátať s tým, že do súťaže sú započítavané len tikety 5 eur + manipulačný poplatok. Jednoducho tipujte cez internet, tam vás žiadna prirážka nečaká.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!