Využite október naplno a stavte si LIVE bez rizika!

Publikované 21.10.2013, autor: Redakcia

Fandíte niektorému z klubov španielskej Primera Division? Tipsport si pre vás prichystal úžasnú akciu, ktorú sa rozhodne oplatí využiť. Máte možnosť získať live stávky bez rizika, ktoré platia na španielsky futbal – na 1. a 2. ligu.

Ako to funguje? V princípe ide o to, že za každých 5 predzápasových tiketov získavate live stávky bez rizika prehry. Pravidlá sú jednoduché a férové. V prvom rade treba staviť 5 predzápasových tiketov, ktoré však budú obsahovať iba zápasy z 1. prípadne 2. španielskej ligy s minimálnym kurzom na tiket 1,50 a s vkladom minimálne 2 € s manipulačným poplatkom. Ihneď po stavení týchto tiketov dostanete live stávky bez rizika taktiež na španielsky futbal (ktoré sa uskutočnia v onom kalendárnom týždni, kedy ste stavili daných 5 tiketov). Tipsport vás bude o tom informovať formou súkromnej správy na váš Tipsport účet. Nenechajte si ujsť túto akciu, ktorá na našom trhu nemá konkurenciu. Ak nemáte účet v stávkovej kancelárií Tipsport, treba to zmeniť. Založte si práve teraz účet zadarmo!

Live stávky bez rizika dostanete do výšky priemeru vkladov oných 5 predzápasových tiketov, ktoré ste podali a to maximálne do 50 €. Platí, že tieto live stávky musíte využiť v priebehu týždňa, kedy ste podali päticu predzápsových tiketov. Každý týždeň sa akcia opakuje.

Akcia trvá do 3.11.2013, čo vychádza samozrejme na koniec týždňa. Akcia trvá ešte dosť dní, tak neváhajte a využite ju.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!