Za neúspech voľná stávka. DOXXbet odmeňuje počas Wimbledonu

Publikované 01.07.2019, autor: Samuel Ďuriš

Pri príležitosti konania najstaršieho tenisového turnaja na svete si stávková kancelária DOXXbet pripravila odmeny pre tých, ktorým šťastie počas niektorého z hracích dní neprialo. Ak ste práve v zlom tipovacom období, zbystrite pozornosť. Prichádza šanca, ako získať niečo z vašich prehratých tiketov späť.

Neúspech odmeňuje

Kľúčom k získaniu odmeny je v tomto prípade paradoxne vaša prehra. DOXXbet ale nechce nabádať k cielene nepresnému tipovaniu. Ide im o akýsi revanš pre svojich hráčov, za viac riskantné a neúspešné tipy. Voľnú stávku v hodnote troch eur dostane vtedy, keď suma vašich nevýherných tiketov počas jedného dňa dosiahne hodnotu šesť a viac eur. Tie musia obsahovať aspoň päť udalostí s výsledným kurzom väčším ako päť. Každý deň sa počítadlo nevýherných tiketov vynuluje, pretože nie je možné prenášať si sumy z jedného dňa na druhý. Nezabudnite ale podávať len LIVE a jednoduché stávky. Ostatné možnosti, ako duplicitné, rozpisové či predčasne vyplatené tikety s inými bonusmi sa do tejto akcie nezapočítavajú.

Vyhrajte na voľných tiketoch

DOXXbet vypísal počas súbojov na dvorcoch All England Clubu dostatok udalostí na to, aby ste prípadné voľné stávky premenili na pekné zisky. Niektoré zápasy ponúkajú aj viac ako 100 príležitostí, ktoré môžete na svoj tiket zahrnúť. Získanú voľnú stávku môžete využiť do štrnástich dní od jej pripísania. To bude trvať maximálne 24 hodín. Aby však bola platná, musí tiež spĺňať určité podmienky. Potrebný je zase počet minimálne piatich udalostí a väčšieho kurzu ako päť. Každý deň môžete získať jednu takúto odmenu, čo činí pri splnení všetkých podmienok každý hrací deň až štrnásť voľných tiketov. Celková suma, ktorú vám stávková spoločnosť takto môže venovať je 42 eur. Pripomenieme ešte jednu základnú vec a to, že musíte byť na www.doxxbet zaregistrovaný. Celá akcia trvá od 1.7. do 14.7. vrátane.

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.