Založte si hráčsky účet vo Fortune a využite stávku bez rizika za 50 eur

Publikované 09.05.2019, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávka bez rizika figuruje na webe www.ifortuna.sk už dlhší čas. Donedávna mala hodnotu 30 eur, no pri príležitosti majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 bola zvýšená na 50 eur. Pokiaľ váhate či si vytvoriť hráčsky účet v „žlto-čiernych farbách“, tak teraz je ten správny čas.

Stávka bez rizika do 50 eur v stávkovej kancelárii Fortuna

Šanca na pekný zárobok s nulovým rizikom

Fortuna poskytuje novo registrovaným klientom rôzne výhody. K dispozícii sú tri vstupné bonusy – do 1000 eur (vkladový bonus, ktorý treba pretočiť), ďalším je bonus 20 eur k prvému tiketu, no stávka bez rizika v sume 50 eur je pre mnoho hráčov najväčším lákadlom. Nemusia totiž splniť komplikované podmienky ako v prípade vstupného bonusu do 1 000 eur a pri svojom prvom tikete majú šancu slušne si zarobiť s nulovým rizikom. Ak by bola ich prvá stávka neúspešná, peniaze do 24 hodín dostanú späť. V prípade tiketov podaných na kamenných pobočkách Fortuna vráti iba sumu za vklad, teda bez manipulačného poplatku. Online stávkovanie je vždy výhodnejšie, lepšie a hlavne komfortnejšie!

Táto akcia platí iba pre nových klientov, ktorí si vytvoria hráčsky účet počas trvania svetového šampionátu. Pri registrácii treba v kolónke bonus zvoliť „Stávka bez rizika 50 eur“ a následne máte sedem dní na to, aby ste túto formu bonusu zužitkovali. Z hľadiska typu stávky je potrebné vybrať buď Sólo alebo akumulovanú stávku – ostatné sa na akciu nevzťahujú. Okrem toho je nutné, aby celkový kurz na vašom tikete bol aspoň 2,00. Po úspešnej registrácii odporúčame vložiť si na konto spomínaných 50 eur a využiť stávku bez rizika naplno.

Prekvapia Slováci hneď na začiatku turnaja?

Svetový šampionát netrpezlivo klope na dvere a ponuka na www.ifortuna.sk je veľmi bohatá. Je však na vás, ako si prvý tiket vyskladáte. Môžete naň pridať niekoľko vyložených tutoviek s celkovým kurzom 3,00 a keď budete úspešný, finančne si v čistom prilepšíte o 100 eur. Na druhej strane môžete zvoliť taktiku „all in“ a stávku bez rizika skúsiť pri nejakom prekvapení. Už v piatok večer nastúpia slovenskí hokejisti proti Američanom, pričom kurz na ich víťazstvo je 7,00. Zaujímavosťou je, že v predošlých piatich vzájomných dueloch na scéne majstrovstiev sveta náš tím proti USA až štyrikrát bodoval. Podarí sa mu to aj v košickej Steel aréne? Možno to bude pre vás inšpirácia a stávku bez rizika za 50 eur využite práve na takýto tip.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.