Zápas na San Siro ako vianočný darček?

Publikované 18.12.2018, autor: Redakcia

Priali by ste si vidieť pravdepodobne dvoch najlepších slovenských futbalistov súčasnosti vo vzájomnom súťažnom dueli, v ktorom sa stretne druhý a tretí tím prestížnej talianskej Serie A? Fortuna vám túto príležitosť ponúka.

Talianska liga má svojho šampióna

To, že Juventus je neohrozeným kráľom klubového futbalu na Apeninskom polostrove, platí už ôsmu sezónu v poradí a nevyzerá, že by sa na tomto rozpoložení malo niečo zmeniť. Inter Miláno aj SSC Neapol síce zažívajú skvelé obdobie a za niekoľko rokov postavili mužstvá európskeho formátu, na spomínaný Juventus to je však stále málo. Táto dvojica teda pravdepodobne zabojuje iba o druhé miesto. Veľa o tomto súboji napovie vzájomný duel naplánovaný na 26. decembra na štadióne San Siro.

Inter v ňom privíta mužstvo vedené kapitánom Marekom Hamšíkom, ktoré má na Milánčanov šesťbodový náskok. Ak sa chcú Spalletiho zverenci na Neapol dotiahnuť a zároveň si udržať bezpečný odstup od mestského rivala AC, mali by v tomto súboji zvíťaziť. Ancelottiho tím je však momentálne v obdivuhodnej forme.

Zápas môžete vidieť aj naživo

Stávková kancelárie Fortuna ponúka na spomínaný duel tri autobusové zájazdy pre dve osoby. Jedinou podmienkou je v čase od 17. do 20. decembra staviť tiket s minimálnym vkladom 5 eur a vložiť link na tento tiket do diskusie pod príslušným článkom na webe iFortuna.sk. Tiket pritom môže obsahovať ľubovoľnú stávkovú udalosť okrem LIVE a dlhodobých stávok. Jeden súťažiaci sa môže zapojiť do súťaže s ľubovoľným počtom tiketov, ale vyhrať môže len jeden zájazd. Do súťaže sa môžete zapojiť aj v prípade, že podávate tikety na pobočke. Musíte však využiť členskú kartu a výška vkladu musí predstavovať 5 Eur plus manipulačný poplatok. Výhercovia budú vyžrebovaní 20.12.2018.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!