Získajte k registrácii v Tipsporte reprezentačný dres a k tomu 15 eur zadarmo

Publikované 16.04.2019, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport pred blížiacimi sa majstrovstvami sveta v hokeji 2019 upravila svoj herný plán. Po novom môžu noví klienti získať nielen registračný bonus v hodnote 15 eur a tiež repliku dresu slovenskej hokejovej reprezentácie.

Vyhrajte reprezentačný dres a 15 € na vaše prvé stávky.

Podmienkou je „pretočenie“ sumy 30 eur

Registračný bonus v hodnote 15 eur získate po úspešnej registrácii a overení totožnosti. Táto suma vám bude pripísaná na hráčske konto v podobe netov, ktoré môžete využiť na plnohodnotné tipovanie. Novinkou je však možnosť uchmatnúť si pre seba reprezentačný dres Slovenska. Ide o mimoriadny bonus, ktorý sa viaže k najväčšiemu hokejovému sviatku tohto roka. Po spomínaných formalitách pri vytváraní registrácie je potrebné uskutočniť ľubovoľný vklad a následne do 26. mája 2019 uzavrieť na www.tipsport.sk stávky v súhrnnej hodnote 30 eur. Treba dodať, že tikety musia mať minimálny kurz 2,00 a do súťaže sa nezarátavajú stávky podané za nety.

Z dresu sa poteší 1200 najrýchlejších hráčov

Na pohľad ide o jednoduché podmienky, ktoré si môže dovoliť splniť prakticky každý tipujúci. V tejto súťaži však treba byť rýchly. Nárok na repliku reprezentačného hokejového dresu má iba prvých 1200 novoregistrovaných hráčov, ktorí splnia podmienky tohto mimoriadneho bonusu. Tak neváhajte a zaregistrujte sa práve teraz! Ak budete medzi šťastnými výhercami dresu, na uvedený e-mail vám bude odoslaný elektronický formulár. Tu zadáte vaše kontaktné údaje, vrátane požadovanej veľkosti dresu. Darček bude doručený na uvedenú adresu do desiatich pracovných dní. Ak však do 2. júna 2019 nevyplníte formulár, respektíve nezadáte adresu doručenia, automaticky strácate nárok na túto odmenu.

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.