Získajte vo Fortune stávkový kredit 30 eur zadarmo

Publikované 18.07.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Vstupný bonus je jedným z hlavných faktorov, na základe ktorého si ľudia vyberajú stávkovú kanceláriu. Na tejto stránke je zoznam všetkých bonusov stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na Slovensku. Dnes si predstavíme nový bonus Fortuny, ktorá ponúka hneď tri možnosti, čím vyhovie skoro každému hráčovi. Stačí prejsť do registrácie a vybrať si, čo vám najviac vyhovuje.

Po registrácii vložte aspoň 10 eur

Novinkou stávkovej spoločnosti Fortuna je Vstupný bonus 10+30 eur. Pre nových hráčov to znamená šancu získať 30 eur prakticky zadarmo. Podmienky pre získanie bonusu sú veľmi jednoduché. Pri registrácii na www.ifortuna.sk je potrebné vybrať si z ponuky vstupných bonusov práve tento a následne vložiť na hráčsky účet čiastku v minimálnej hodnote 10 eur. Potom si podáte tiket v akejkoľvek hodnote s kurzom aspoň 1,50 a po hodine sa na vaše konto pridá bonus 30 eur. Ide o podmienku, ktorú nie je problém splniť.

Bonusy ako štartovné pred novou sezónou

Ako novo registrovaný hráč môžete získať aj iné formy benefitov. Zabojujte o Vstupný bonus až do výšky 1000 eur alebo využite Stávku bez rizika. Tá si týka vášho prvého tiketu po úspešnej registrácii. Aktuálne je vypísaná na 30 eur, no pri veľkých podujatiach, akými boli napríklad nedávne MS vo futbale, sa môže suma zvýšiť na 50 eur. Bonusy nie je možné kombinovať, môžete si vybrať len jeden. Spomínané bonusy sa novým hráčom určite zídu, veď už tento víkend začína futbalová Fortuna liga a takisto pomaly klope na dvere aj začiatok popredných európskych súťaži. Zvyšná časť júla bude v znamení cyklistickej Tour de France, kde uvidíme veľký súboj o žltý dres. Svoje víťazstvo už dosiahol hráč s nickom RBD, ktorý sa zapojil do súťaže Fortuny a získal dres Petra Sagana s podpisom + stávkový kredit v hodnote 50 eur.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.