Zmerajte si svoje sily s hokejovými osobnosťami a hrajte o 40-tisíc eur

Publikované 29.04.2018, autor: Redakcia

Hokejový šampionát je už za dverami. O necelý týždeň začnú prvé zápasy a stávkové kancelárie už teraz predstavujú rôzne súťaže či kurzové zvýhodnenia na duely vrámci MS. Jednou z takýchto súťaží je aj tzv. Tipovačka na www.tipsport.sk!

Podmienky účasti? Takmer žiadne

Jediné, čo musíte splniť, aby ste sa mohli zúčastniť, je byť registrovaným účastníkom najväčšej tipérskej komunity na Tipsport.sk. V hre sú odmeny v hodnote 4 000 000 Netov (40-tisíc eur na tipovanie), rozdelené do pätnástich kôl. Každé kolo obsahuje určitý počet zápasov z príslušného hracieho dňa MS v Dánsku. Vašou úlohou je uhádnuť presný výsledok zápasu. V prípade neúspechu však získavate body aj za správny počet gólov, či uhádnutie víťaza. Na celkovo najlepšieho tipéra čaká suma 400 000 netov. V prípade, že vaše celkové bodové hodnotenie bude stačiť na prvú tisícku, máte garantovanú odmenu 600 netov.

Môžete dokázať, že ste lepší ako trénerské esá

Na Slovensku sa v čase konania MS vynoria milióny hokejových koučov s jednoznačným pohľadom na hru nášho tímu. Teraz tí, ktorí majú platné konto v Tipsporte, si môžu svoje schopnosti porovnávať aj so skutočnými renomovanými trénermi. Mená ako Ernest Bokroš či Alois Hadamczik netreba nikomu predstavovať. Svoj aktuálny bodový stav môžete kontrolovať v rebríčku, ktorého súčasťou budú aj spomínané hokejové celebrity.

Prvý hrací deň za menej ako týždeň

Mužstvá už finišujú s prípravou a dohrávajú generálky. Kostry kádrov jednotlivých tímov sú jasne vyrysované a pred najväčšou hokejovou udalosťou roka je možné odhadovať silu jednotlivých tímov. Okrem tradičných favoritov na čele s Kanadou, Ruskom či Švédskom sa zaujímavá zostava skladá aj vo fínskom tíme a zabudnúť nemožno ani na Američanov, ktorí povolali pomerne skúsený káder.

Tipovačke budete okrem hokejových vedomostí potrebovať aj poriadny kus šťastia, keďže tipovať presné výsledky je výzvou aj pre tých najúspešnejších stávkarov. Pre všetkých sú však podmienky rovnaké.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!